Мажите прашуваат, жените одговараат

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А дали си била во друштво такво кај што некој свири, на плажа со запален оган и многу вино и пиво.
Или зборуваш дека си видела и не ти се допаѓа?
Сега баш покрај плажа не сум била,ама да еднаш двапати сум била во друштво на луѓе со гитара.Не велам дека не е убаво,ама побитни ми се други работи,освен тоа да знае да свири на гитара.

Која е реалната цена на Горан Пандев, и неговата неделна плата?
:pos: :pos:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Oti koga ke se kacat na gitaristot mislat deka se so Bon Jovi... mnogu se pokvareni zenite ne gi znaes ti naiven si
...:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


...kakvi se shansite ako zaglavite na ostrovo posle brodolom poln so domorodci, da go izneverite vashiot sakan, posle 2-3 godini...abe mnogu da ne se ejjjjj:vozbud:...aj 15-25 dena...da bidam human malce...???
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Зошто делува опуштено и секси. Затоа.:pipi:
А ако биде ќелав,да носи мартинки,трегери:) да ве шмека цело време плус ви свири на гитара:)онака ви делува некако груб на изглед...дали би му дале шанса?

Дали има неговиот стил на облека некоја битна пресуда во тоа?
 
С

Сатори

Гостин
А ако биде ќелав,да носи мартинки,трегери:) да ве шмека цело време онака ви делува некако груб на изглед...дали би му дале шанса?

Дали има неговиот стил на облека некоја битна пресуда во тоа?
Се зезаш ти со мене, а?:nesum:
Добро...
Да речеме дека стилот не секогаш е пресуден, али срц, девојките обожаваат груби типци.:smir:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Дали би пробале трипл х!?
:vozbud:

 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Дали би се откажале да живеете во голем град, и да прифатите живот во провинција заради вашиот сакан? макар што животот во провинција се знае, е доста подосаден и помонотон...
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Зошто толку лесно паѓате на машко со гитара?
Aу, колку не е точно ова.:pos:

Пред две години кога бев на одмор често седевме на плажа и еден тип од друштвото свиреше на гитара. Само он не ќари.:pos:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Се зезаш ти со мене, а?:nesum:
Добро...
Да речеме дека стилот не секогаш е пресуден, али срц, девојките обожаваат груби типци.:smir:
Потполно се согласувам со ова.:wink:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Aу, колку не е точно ова.:pos:

Пред две години кога бев на одмор често седевме на плажа и еден тип од друштвото свиреше на гитара. Само он не ќари.:pos:
Може бил фејкер, не знаел да свири:pos:.
 

Бејко

unregistered user
Член од
14 ноември 2005
Мислења
222
Поени од реакции
1
Зошто голем дел од девојките си фаќаат педерастични дечковци, така нежни, нашминкани, свежоизбричани и налефтани со креми и парфеми?
 
Член од
10 август 2007
Мислења
103
Поени од реакции
0
tie sto imaat takvi deckovci valjda se pedanterii ili pa nesto im fali
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Зошто голем дел од девојките си фаќаат педерастични дечковци, така нежни, нашминкани, свежоизбричани и налефтани со креми и парфеми?
Kolku nemora da znaci auuuuuuuuuuuu.. Takvi tie so fakaat obicno zs se najvise u takov krug na luge, sfe krem de la krem [eurokrem] i sfe se i naviknati vise na takvi picnati faci, prasanje na vkus, ja pa bas pojse sakam pogrubi decki, ali nemora ni da znaci.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
znaci spored tebe zenskite se ponekogas darezlivi a mos i ne (zavisi od maskoto)
mislis deka sum dete koe nisto ne e probalo i deka imam doprva da doziveam..?
sepak ti si taaa "Skull"Girl :D:smir:

a ustvari mos i malku greska me svana (ama mos neli)

i bas me interesira za tvojata darezlivost (kolku samo vreme e trebalo za da bides darezliva kon edna edinka, kolku samo vreme ti treba za da dades..

p.s. ne se pravi na nekoj kojto ne si
Ништо лично бе срц, јас ти зборам во глобала, ти текнуе?:wink:

За мојата „дарежливост“ не би дискутирала, ептен интимна ствар е. Благодарам на разбирањето и перманент. Адиос мулти-јузер фрики гај!:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom