Мажите прашуваат, жените одговараат

Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
...moz gladen bil choekot...:pos2:

...zasto ste materijalisti...???
Не сум...а има и многу други кои не се.
Сонувате ли за совршена љубов и за совршен партнер од вашите соништа ??? :)
Не постои ништо совршено. Тешко на оние кои живеат во такви илузии.:pipi:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
...moz gladen bil choekot...:pos2:

...zasto ste materijalisti...???

Кога ке сватите дека сите не се исти.Значи НЕ СЕ СИТЕ ИСТИ:pipi:
Еве на пример ја за мене ке си кажам дека тоа воопшто не ми вреди,друга ке каже дека и вреди....
ме ентјендес??
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
...zasto ste materijalisti...???
Зашто толку генерализирате?Се нервирате ние кога кажуваме машките ова,машките она,а и вие истото го правите.
Не се сите девојки материјалисти,аман!:tapp:

Сонувате ли за совршена љубов и за совршен партнер од вашите соништа ??? :)
Сите сакаат нешто такво,меѓутоа тоа е невозможно...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Што ве прави срекни, во љубовта во животот ??? Што е она што секогашке ве исполнува и прави срекни ??? :)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Кога ке сватите дека сите не се исти.Значи НЕ СЕ СИТЕ ИСТИ:pipi:
Еве на пример ја за мене ке си кажам дека тоа воопшто не ми вреди,друга ке каже дека и вреди....
ме ентјендес??

...aj ne kazujte sonoi, negoooooo...

...zasto im ljubomorite na tie curi so pogolemi cicki...???

(aj sea i ova e individualno, abe dajte malce iskrenost majku mu sto e ova shablon odgovori,ako e individualno odgovorete si individualno, nema da ve vrtime na razen ne se sekirajte-ova vazi za site curi sto odgovaraat tuka):pos2::pos2:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
...aj ne kazujte sonoi, negoooooo...

...zasto im ljubomorite na tie curi so pogolemi cicki...???

(aj sea i ova e individualno, abe dajte malce iskrenost majku mu sto e ova shablon odgovori,ako e individualno odgovorete si individualno, nema da ve vrtime na razen ne se sekirajte-ova vazi za site curi sto odgovaraat tuka):pos2::pos2:
Прашањава ти се...:nesvest: :tapp:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
...aj ne kazujte sonoi, negoooooo...

...zasto im ljubomorite na tie curi so pogolemi cicki...???

(aj sea i ova e individualno, abe dajte malce iskrenost majku mu sto e ova shablon odgovori,ako e individualno odgovorete si individualno, nema da ve vrtime na razen ne se sekirajte-ova vazi za site curi sto odgovaraat tuka):pos2::pos2:
Ja sum zadovolna i so tie sto gi iam pa i uste sum dete ke si rastat tie ne gi sprecuva nisto :-> Taka da ne ljubomoram :pos2: :baeh:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Би останале ли во комуникација со друштвото на дечкото вас иако вие двајца веке не сте во љубовна врска ??? :)

Кој се главните теми што ги оговараат женските од големото друштво ??? За што најчесто трачарите при таков поголем женски собир ???
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
1.Би останале ли во комуникација со друштвото на дечкото вас иако вие двајца веке не сте во љубовна врска ??? :)

2.Кој се главните теми што ги оговараат женските од големото друштво ??? За што најчесто трачарите при таков поголем женски собир ???
1. Да, друштвото не е криво за нашиот раскин, ни најмалку. Контактите остануваат.

2. За се живо и диво. Од тоа кој со кого, кој со кого раскинал па се до најбанални муабети и зезанции ...

...zasto im ljubomorite na tie curi so pogolemi cicki...???
Значи мене ми љубоморат ? ОК, да си знам ... :vozbud:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
...prashanjava se taman...na seir sme...ne sme na politika...ne se prai mangupka mnogu...aj za kazna sea prashanje...


...sto treba da naprai edno mashko, da ja dovede curata negova do totalno ludilo...???:baeh:
А бе ова е екстра прашање ај одговорете.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
...sto treba da naprai edno mashko, da ja dovede curata negova do totalno ludilo...???:baeh:
Да ја полуде. :r: Духови може да помогнат, црни магии да и фрли и ќе ја полуде... лол ... :bilor:

Зависи од ''цурата''. Дознај што ја полудува најпрво. :smir:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Да ја полуде. :r: Духови да и праќа, црни магии да и фрли и ќе ја полуде ... :bilor:

Зависи од ''цурата''. Дознај што ја полудува најпрво. :smir:
Интересна беше шалата ама мислам дека Љупчо баш и не мислеше на такво лудило ај обидете се повторно.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Сакате груб или нежен секс ??? Сакате нок исполнета со страст или уште една рекреативно помината нок ??? Сакате романтики или веднаш преогате на главното ??? Велат Предиграта е подобра од самиот секс Да - Не ??? :)
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Интересна беше шалата ама мислам дека Љупчо баш и не мислеше на такво лудило ај обидете се повторно.
Зависи што ја полудува !!! Што не е јасно ??? Не можам да знам јас како може некој дечко да полуди женска... Мене може да ме полуди со љубов ... Некоја со пари ... Некоја со секс ... Различна женска - различна терапија ... :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom