Кошаркарска репрезентација на Македонија

Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Денеска многу јак и исполнет ден. Бев и на фудбал и на кошарка.Многу сум задоволен.Атмосфера на ниво, игра на ниво, комплет се.
Браво МАКЕДОНИЈА!!!!
Следна со Естонија, во вторник или среда, не сум сигурен.Мора да победиме и таму
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Нека ни е честито победата ги растуривме Португалците:je:
Инаку сеа само што се вратив од Скопје и таму бевме околу 40 души првата и втората четвритина навивањето не ни беше нај нај ама после пеевме 15 минути без престан грлото ми е у кома:) Комитите и гејците од Аеродром се изгубиа:pipi: а прво почнаа да провоцираат Комити и Аеродромци овие првите ни пееа о сузана го ебав Пелистер и нешто педери ова она а вториве во Скопје ви се ебат сестрите па после ние си почнавме салам да навиваме и при крајот Комити ни викаа јавете се Лозари:nesvest:
И то:tv:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Нека ни е честито победата ги растуривме Португалците:je:
Инаку сај само што се вратив од Скопје и таму бевме околу 40 души првата и втората четвритина навивањето не ни беше нај нај ама после пеевме 15 минути без престан грлото ми е у кома:) Комитите и гејците од Аеродром се изгубиа:pipi: а прво почнаа да провоцираат Комити и Аеродромци овие првите ни пееа о сузана го ебав Пелистер и нешто педери ова она а вториве во Скопје ви се ебат сестрите па после ние си почнавме салам да навиваме и при крајот Комити ни викаа јавете се Лозари:nesvest:
И то:tv:
Пееја аеродромците во Скопје ви се ебат сестрите?:nesvest::nesvest::nesvest::nesvest:Па добро треба да се види од некој така?На пример од Комити:wink:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
Odlicna pobeda:aplauz:i dobra atmosfera. Mislam, nasive igraa super...se nadevam ke produzime taka.:pipi:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Пееја аеродромците во Скопје ви се ебат сестрите?:nesvest::nesvest::nesvest::nesvest:Па добро треба да се види од некој така?На пример од Комити:wink:
Да они пееа и тоа на репрезентација алоооооо!!!!!:jaj:
Комити почнаа први а после и нивните другарчиња од Аеродром:nesvest:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Мислиш дека знаат што е тоа репрезентација?Ама ајде важно е да се лижи гз на другарчињата.:toe::pos2:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Нека ни е честито победата ги растуривме Португалците:je:
Инаку сај само што се вратив од Скопје и таму бевме околу 40 души првата и втората четвритина навивањето не ни беше нај нај ама после пеевме 15 минути без престан грлото ми е у кома:) Комитите и гејците од Аеродром се изгубиа:pipi: а прво почнаа да провоцираат Комити и Аеродромци овие првите ни пееа о сузана го ебав Пелистер и нешто педери ова она а вториве во Скопје ви се ебат сестрите па после ние си почнавме салам да навиваме и при крајот Комити ни викаа јавете се Лозари:nesvest:
И то:tv:
Добра групичка бевте.Само за навивањето, беше многу неусогласено.3 групи имаше и ко расипан оркестар беше.
Аеродромци денес ми се видоа многу прости(извини за изразот ама така е). Репрезентација игра, а они Симиќ пуши, ... да пуши, не ти знам шо.Нема смисла за човекот ова.Дошол со детето кошарка да гледа а овие го пцујат.:wink:
П.с. Знам дека си од Лозари
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
добра игра на нашиве ги декласиравме
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Денес Лозари беа во најголем број колку што можат да се соберат, околу 60. Ако толку ги правите Козари патриоти што не кажете зашто никој од нив немаше дрес Македонија туку сите беа во Фени. И второ не требаше да идете на страна како никој ништо бевте ви се смееја сите. Не провоцирам, ви кажувам најискрено да навиваше цела сала заедно ке беше друго ама и утакмицава беше од тапа по тапа. Од цела утакмица најдоброто е тоа што тепавме и ништо друго.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Денес Лозари беа во најголем број колку што можат да се соберат, околу 60. Ако толку ги правите Козари патриоти што не кажете зашто никој од нив немаше дрес Македонија туку сите беа во Фени. И второ не требаше да идете на страна како никој ништо бевте ви се смееја сите. Не провоцирам, ви кажувам најискрено да навиваше цела сала заедно ке беше друго ама и утакмицава беше од тапа по тапа. Од цела утакмица најдоброто е тоа што тепавме и ништо друго.
Имаше 5 души со дрес и некои со шалеви
А еве на пример јас не знам од каде да си купам дрес Македонија:tapp:
Може не бевме никој ама барем навивавме за разлика од некои други:baeh:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Имаше 5 души со дрес и некои со шалеви
А еве на пример јас не знам од каде да си купам дрес Македонија:tapp:
Може не бевме никој ама барем навивавме за разлика од некои други:baeh:
Тоа го збориш навивање :tapp:
Дрес имаш низ цело Скопје, не оргинал, и имаш милион маици со лого Македонија. И те молам више да не ми реплицираш пошо ме замараш. Еве ќе ти кажам за да не ме замараш веќе. Вие денес напраивте најдобра атмосфера во свет, такво навивање не се памти на овие простори. БРАВО! Ај сега
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Тоа го збориш навивање :tapp:
Дрес имаш низ цело Скопје, не оргинал, и имаш милион маици со лого Македонија. И те молам више да не ми реплицираш пошо ме замараш. Еве ќе ти кажам за да не ме замараш веќе. Вие денес напраивте најдобра атмосфера во свет, такво навивање не се памти на овие простори. БРАВО! Ај сега
Кое кретенче си ти ејј:tapp:како и секое Аеродромче:baeh:
А инаку за маица од Македониа имам(а дрес тешко):bip:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Кое кретенче си ти ејј:tapp:како и секое Аеродромче:baeh:
А инаку за маица од Македониа имам(а дрес тешко):bip:
Ај мрш на концерт на Боки 13. Гледам и реклами му правиш хососексуалец еден
 

Kajgana Shop

На врв Bottom