Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Афф Боби ти ќе ми играш фудбал... Абе топка проаѓа човек не проаѓа... :D
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
И што ако кинеш? Тоа е фудбал или што? Ја незнаем да кинем? Ама не е тоа фината у фудбалот!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
lele ej, detence od 14 god so mu stana far$a omilen klub od ko ojdoja ronaldinho i kompanija probva da ne ubedi deka farcelona bile najaki. veli si ti deka se najaki, sam se lazis
ај ти престани јас од секогаш сум за барса а не од ко дојде роналдињо и ајде престани да тропаш глупости вие сите за реал навивате оти пред 4-5 години беше најјак :tapp:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
ај ти престани јас од секогаш сум за барса а не од ко дојде роналдињо и ајде престани да тропаш глупости вие сите за реал навивате оти пред 4-5 години беше најјак :tapp:
Abe dosta so sekoj post se kopas se povekje i povekje.Ne nacnuvaj raboti so neznaes i ne ti se jasni.Real bil najjak pred 4-5 god.105 godini e najjak more.

I DOSTA E SO OVA>REAL E PODOBAR OD BARSA DOSEGA SO 30 OSVOENI TITULI VO SPANIJA I 9 VO EVROPA.LANI BESE PODOBAR OD BARSA I OSVOI VO SPANIJA.OVAA SEZONA KE VIDIME.I DOSTA E AMAN.:drk:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Аман престанете со карање веќе ееј! Се знае кој е подобар и нема што да се збори. Толку ли неможете барем еднаш во животот да признаете дека сте послаби? Тоа е вистината...а вие што сакате можете да зборите.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Се продадоа картите за „Ел Класико“

На четири месеци пред вечната класика на шпанскиот фудбал меѓу barSHITlona и Реал Мадрид на 22 или на 23 декември, сите билети се веќе распродадени. Секој навивач на барШИТлона има право да купи само две карти:pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Сега они кажуваат да не збориме за минато. А до лани кога ги зедоа тие 2 титули, ми ја пукаа главава...ние последниве години најдобри ова она. Кој е шампион? Толку од мене доволно е само ова прашање.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Абе вие не разбирате дека немаше да биде интересно во лигата ако све титулете ги земаја Барса. Време е да се смени нешто поради економски причини зашто ќе им се здосадеше фудбалот на повеќето фанови и спонзорите ќе изгубеа пари. Толку од мене.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе вие не разбирате дека немаше да биде интересно во лигата ако све титулете ги земаја Барса. Време е да се смени нешто поради економски причини зашто ќе им се здосадеше фудбалот на повеќето фанови и спонзорите ќе изгубеа пари. Толку од мене.
Еј жити све не трескај глупости више аман...!!! Не гледаш дека си досаден со твојве глупи постоој? Ај иди таму за кошарка пишуај што се мешаш овде! Ебаве децата зеле 2 титуле и ептен биле јаки...ај иди мочај!
 
F

fantomX

Гостин
Абе вие не разбирате дека немаше да биде интересно во лигата ако све титулете ги земаја Барса. Време е да се смени нешто поради економски причини зашто ќе им се здосадеше фудбалот на повеќето фанови и спонзорите ќе изгубеа пари. Толку од мене.
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Реал има 30, а Барселона 17-18, не знам точно.
И сега од кого е „досадна“ лигата?
Џабе ја правдате Барселона, со секој пост се повеќе си го копате клубот, поарно признајте ја вистината, Реал е најјак 100 и кусур години, и ќутете:toe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе вие не разбирате дека немаше да биде интересно во лигата ако све титулете ги земаја Барса. Време е да се смени нешто поради економски причини зашто ќе им се здосадеше фудбалот на повеќето фанови и спонзорите ќе изгубеа пари. Толку од мене.
И не се мешај и самиот кажа дека навиаш за Барса од ка е дојден Роналдињо како и многу други, затоа трај!

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Реал има 30, а Барселона 17-18, не знам точно.
И сега од кого е „досадна“ лигата?
Џабе ја правдате Барселона, со секој пост се повеќе си го копате клубот, поарно признајте ја вистината, Реал е најјак 100 и кусур години, и ќутете:toe:
Абе остај ги не гледаш дека немаат врска од фудбал!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Мсислам со постов се гледа дека и самите навивачи немаат никакви аргументи за тоа дека Барселона е појака од Реал Мадрид, па мора со погрдни зборови да водат дискусија.:toe:
Остај го па и ти, што му обрнуваш внимание! Не гледаш детенце, не знае што да каже па се обидува со глупи работи да каже нешто. Не го ебаај!
 
V

Viktoranius

Гостин
Мсислам со постов се гледа дека и самите навивачи немаат никакви аргументи за тоа дека Барселона е појака од Реал Мадрид, па мора со погрдни зборови да водат дискусија.:toe:
Еве и самиот ја рече вистината
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom