Primera Division

Кој е најдобар фудбалски тим во Шпанија?


  • Вкупно гласачи
    293
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Еве и самиот ја рече вистината
Не смее грешка да се направи? Ти да не си безгрешен? Нема врска важно се знае што сакаше да каже, друго ништо не е важно освен дека Реал е појак од Барса!
 
F

fantomX

Гостин
Еве и самиот ја рече вистината
Не смее грешка да се направи? Ти да не си безгрешен? Нема врска важно се знае што сакаше да каже, друго ништо не е важно освен дека Реал е појак од Барса!

abe fantom mislese deka nema so sho da dokazat deka barhskjldona se pojaki od real. oti ne go boldirase cel post?
Еве целосно зголемено како треба да биде мислењето, дека фановите на Барселона неможат со никакви аргументи да докажат дека Барселона е подобра од Реал, а такви аргументи нема, оти Реал си е најдобар во Шпанија. Во право е никола, само постот на викторианус го докажува тоа што го тврдам во мојот пост подолу:toe:


Напишано од fantomX
Мислам со постов се гледа дека и самите навивачи немаат никакви аргументи за тоа дека Барселона е појака од Реал Мадрид, па мора со погрдни зборови да водат дискусија.:toe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Остај ги бе фантом, што обраќаш внимание? Можат што сакаат да зборуваат...се знае вистината!
 
F

fantomX

Гостин
Остај ги бе фантом, што обраќаш внимание? Можат што сакаат да зборуваат...се знае вистината!
Не, оти велиш погоре во постот, дека сум направил грешка. Прочитај го тој мој пост поубаво и рзмисли, ќе сфатиш што е поентата:helou:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Да бе да сфатив што уште предтоа...ама пишав па после прочитав убаво па видов дека точно си пишал...ама ме мрзеше да го бришем постот :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ebavi ligata so 2 jaki tima...
Баш две не се... и клубовите од последните позиции знаат да изненадат...

Реал, Севиља, Веленсија, Барса, Атлетико Мадрид, Виљареал(така-така)... не ми изгледат баш два :)
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Samo Real i Barca se favoriti..Samo oni se u trka za titula...Drugite se borat za 3 mesto...Za Juve sum :)
Od Spanija za Viljareal..
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Samo Real i Barca se favoriti..Samo oni se u trka za titula...Drugite se borat za 3 mesto...Za Juve sum :)
Od Spanija za Viljareal..
Абе добро Реал и Барса се најголеми фаворити...ама само на хартија така? Никогаш не се знае...многу пати изненадувале клубови на кои не се рачунало ниту во сон! Инаку Јуве не ми се верува дека ќе земе нешто :smir: Шала би можело, ама ми е страв дека од Рома ќе го јадете :wink:
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Abe ima druga tema za Serie a i za durgite timovi...U spanija favoriti se Real i Barca...sansite za Real da e sampion se 51%..Za Barca 49%..Drugite 0% :)
Ovie dva kluba se jaki..ama drugite se mnogu slabi
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ebavi ligata so 2 jaki tima...
STO.AJ TE MOLAM SPANSKATA E POJAKA OD ITALIJANSKATA LIGA SO KLASI.
Kade be dva tima>Real,Barsa,Valensija,Sevilja,Atl Madrid,Saragosa nema veke slab vo Spanija site mozat sekogo da pobedat.Prvite deset se majjaki i sekogas e derbi i da igra prv i desetti.
A sto imate vo Italija>MIlan i Inter ,Juve i Roma.OD KOI Inter ima najdobar tim,milan traktori,Juve nadezni Roma solidni.Drugite se site tapa.
Nema vo spanija pacienti kako Empoli Askoli koi se znae deka ke izgubat od golemite.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom