Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
По мене жената е најубава кога е задоволна. Значи мислам задоволна од животот. Тогаш зрачи со некоја посебна убавина. Не мора ни да е нашминкана, ни дотерана. Има внатрешна убавина која во тие моменти доаѓа до израз.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Кога ќе клекнат пред неа и ќе ја побараат за животна сопатничка...:pipi:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...posle seks...koga e trudna i koaga e infrid ljuta...i eventualno do 25-26 godishna starost...posle toa se razlekuvaat...koja -kako...zavisi...
 
U

UnholY

Гостин
Воа ке ми биде би рекол јубилеен 100ти пост....затоа ќе и го посветам неа и ќе кажам дека за мене е најубава секогаш без разлика дали е полуоблечена,целосно облечена итн....
:back: прашање до неа:си знаеш нели?:pos2:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
НО ТЕШКО СО ОГЛЕД НА ТОА ШТО СИ ПИЈАНА И ОБЕЗВРЕДНЕТА ВО ВРСКАТА
 

Катја

Journalist
Член од
18 декември 2007
Мислења
56
Поени од реакции
3
НО ТЕШКО СО ОГЛЕД НА ТОА ШТО СИ ПИЈАНА И ОБЕЗВРЕДНЕТА ВО ВРСКАТА
КОЛКУ ОВА ИМА ВРСКА СО ДОБАР СЕКС?
  1. ОБЕЗВРЕДНЕТА Е ЉУБОВТА
  2. ЕДЕН ОД ПРЕДУСЛОВИТЕ ЗА ДОБАР СЕКС Е ПОДЛОГА СО ЦРВЕНО ВИНО, СЕ РАЗБИРА ВО УМЕРЕНИ КОЛИЧИНИ.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
После посета на пластичен хирург, маникир, педикир фризер и најблискиот шопинг центар.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
У недела навечер....според некои истражувања де....:pos2::pos2::pos2:
 
R

reactive89

Гостин
Мојата љубена е секогаш најубава, во било кој случај да ја фатиш... мислам оти нема поубава од неа... поготово кога е загрижена, во мисли, или кога се смешка... поубаво нешто никогаш не сум видел во животот мој!!! Едноставно блеска... или пак кога сака да прикрие нешто од мене за да не ме загрижи, хехехехе :back:


Иначе глобално, сите жени се најубави кога нешто им е мило, или партнерот ги изненадил со нешто... тогаш жените блескаат и од радост и од убавина... да, има и некои кои кога се лутат се најубави :) то е то... :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
Имам пишувано тука само да надополнам... Кога безгрижно оди накисната по дождот без чадор или кабаница со насмеано лице.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom