Препораки за игри

Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Ај ве молам за помош при избор на игра. Што мислите, која е најдобра од наведениве:
Prototype
Far cry 2
Crysys:Warhead
Mirrors Edge
Mercainers 2
F.E.A.R 2: Project Origin
Assassin Creed
Call of duty 4
Call of duty 5
Dead Space
И ве молам, истата да ја имате играно. Ве прашувам бидејќи лимитот ми е мал, и се мислам која прво да ја симнам. Ако знаете некоја понова и подобра што е од 2008/2009 година слободно кажете.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Ај ве молам за помош при избор на игра. Што мислите, која е најдобра од наведениве:
Prototype
Far cry 2
Crysys:Warhead
Mirrors Edge
Mercainers 2
F.E.A.R 2: Project Origin
Assassin Creed
Call of duty 4
Call of duty 5
Dead Space
И ве молам, истата да ја имате играно. Ве прашувам бидејќи лимитот ми е мал, и се мислам која прво да ја симнам. Ако знаете некоја понова и подобра што е од 2008/2009 година слободно кажете.
Prototype дефинитивно..
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Благодарам. Но се плашам дека страшно ќе сецка на мојов Целерон иако има 3.06 гигахерци. Некој друг?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Благодарам. Но се плашам дека страшно ќе сецка на мојов Целерон иако има 3.06 гигахерци. Некој друг?
Другар, повеќето игри, ако не и сите што ги наброја горе, ќе сецкаат на твојот Целернон..
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Другар, повеќето игри, ако не и сите што ги наброја горе, ќе сецкаат на твојот Целернон..
Целеронот помина на сите игри што ги набројав погоре освен на Прототип, на тестовите што ги направив на http://www.systemrequirementslab.com/. Затоа прашав.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Инсталирај ги ти, па кажи ми после дали работеле, дали сецкале, дали можат да се играат :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Ај ве молам за помош при избор на игра. Што мислите, која е најдобра од наведениве:
Prototype
Far cry 2
Crysys:Warhead
Mirrors Edge
Mercainers 2
F.E.A.R 2: Project Origin
Assassin Creed
Call of duty 4
Call of duty 5
Dead Space
И ве молам, истата да ја имате играно. Ве прашувам бидејќи лимитот ми е мал, и се мислам која прво да ја симнам. Ако знаете некоја понова и подобра што е од 2008/2009 година слободно кажете.
Call of Duty 4: Modern Warfare. :smir:
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.923
Поени од реакции
833
Ќе препорачам една игра...слична Томб Рајдер авантуристичка со повеќе акција
Damnation
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Благодарам за советот. Само ме нервира тоа што била многу кратка.
Кратка... хмм... ако седнаш сериозно да ја играш, може за 6-8 часа да ја завршиш. Ама секоја секунда вреди. :smir:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
Izleze Call of Juarez - Bound in Blood

MNOGU JAKA, siminjajte i plesanje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom