Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
2 април 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
ооооооо кој ти ре4е да купиш мотика ја ќе ти купим ти само треба да копаш оооооооооо:baeh::vozbud::pos2:
auuuu be auuu ej ne sakam da ti pcovam ama da ti kopam ne zborim... a ti utre ce kopash so cevlite koga ce begash utre od stadionot nakaj kaj sho sedish :mad:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.154
Поени од реакции
7.848
Овој Клечкаровски од Охирд му е брат на Николче мислам?
Не прв братучед му е :helou:


Незнам треба да се распрашамо и да го земемо овде :)
Не го биваше многу кај нас беше една сезона и даде само еден гол против шлога гледам сега нешто како да с е изделкал посебно слободниот инаку не нешто посебно
 

BorecFan

Солунски Атентатори
Член од
21 декември 2010
Мислења
83
Поени од реакции
13
Ќе го даваат ли дербиво на некоја од ТВ ???? иначе браќа среќно се знае победа за ТЕТЕКС подршка од Гемиџии Велес
Тетово на Тетовчани
Македонија на Македонците !!!
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
на војводи им е забранет влез на стадион.цело време се фалеа колку са фер и дека кој сака може да дојде да гледа ама дека сите се плашеле да им ида у гости.е па денес се виде кој од кого се плаши.затоа ќе видимо дали они ќе влеза кога тетекс ќе биде домаќин.
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.154
Поени од реакции
7.848
на војводи им е забранет влез на стадион.цело време се фалеа колку са фер и дека кој сака може да дојде да гледа ама дека сите се плашеле да им ида у гости.е па денес се виде кој од кого се плаши.затоа ќе видимо дали они ќе влеза кога тетекс ќе биде домаќин.
Visitna eve sega pustam na ovaa lajme gledam ve nema sto e rabotata ? kako be zabranile ? aj objasni ako sakas po detalno sto e problemot ...
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
проблемот е не пушта домаќинот а на полицијата толку и треба да ти каже ете бадијала ќе идете и така нема да влезете.ина4е полицијата не допре на 300 метра од стадионот и тоа е тоа.
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.415
Поени од реакции
5.704
проблемот е не пушта домаќинот а на полицијата толку и треба да ти каже ете бадијала ќе идете и така нема да влезете.ина4е полицијата не допре на 300 метра од стадионот и тоа е тоа.
Забраната за организирано гостување на навивачките групи на стадионите низ Македонија се уште е во сила и ќе продолжи и во вториот дел од шампионатот, се додека ФФМ не одлучи поинаку.

=
Гледаш дека има забрана.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ А за у автокоманда и свегде за вас не важи тоа а?!?!?! Мрш бре пичке едни да им ебем све по список, и на нив и на груески и на мајка им пичката!!!!

И немој да ми спомнал некој више стадион или нешто друго, да ти се мочам у државата и на све да ви се намочам!!! МРШ У ПИЧКУ МАТЕР!!!
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.415
Поени од реакции
5.704
^ А за у автокоманда и свегде за вас не важи тоа а?!?!?! Мрш бре пичке едни да им ебем све по список, и на нив и на груески и на мајка им пичката!!!!

И немој да ми спомнал некој више стадион или нешто друго, да ти се мочам у државата и на све да ви се намочам!!! МРШ У ПИЧКУ МАТЕР!!!
Добро бе ако толку сакате да се тепате со Балистите , чекајте ги кај плоштадот, сега кога ќе излезат, што туку пцуеш на интернет.

Прошлиот пат имаше инцидент , и ви требаше да се скриете на стадион, наместо пак да се случи тоа, подобро да не влезат 100 души и да ја нарушат безбедноста.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Ало бре!!! Ја не сум балиста па да идем за другите, ја идем за Тетекс и не ме интересираа други! И никој нема право да ми го забрани тоа, ДЕМОКРАТИЈА НЕЛИ?!?! Ама у оваја мочана држава го има и тоа, за едни важи законот а за други не важи!!!
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.660
Поени од реакции
9.960
Penaal :)

--- надополнето ---

lol
Kulturnite se rasfrlaa po sudijata na teren i fino lepo se prekina snimkata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom