Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Добро бе што к.. се дешава со Јакимовски...нели се работеше за одличен играч нели требаше да заигра уште пред 2 кола?што к.. праа со тој ебан сертифукат:tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Мачкање очи беше тоа изгледа, за да не биде дека само заминале играчи. Тој којзнае дали е уште овде, може и си се вратил у Ференцварош. Чисто сумњам дека за сертификатот беше “проблемот“.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
238
Поени од реакции
0
Никола Јакимовски утре ќе игра како што добив информација :helou:
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
321
Поени од реакции
3
Член од
8 април 2008
Мислења
238
Поени од реакции
0
Овој Клечкаровски од Охирд му е брат на Николче мислам?
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
Малце надвор од темата градското дерби..Повеќе од потребен ни е ваков играч http://24fudbal.com.mk/Default.aspx?news=881bd119-1c92-4b17-873e-3b533f5e7eac&ln=3&typeBack=default со двајца Клечки ДАР-МАР ќе праемо хахах....А и коментаторов не е нормален хахахаха...
коментаторов скроз отка4и мислиш охрид игра лига шампиони!
 
Член од
2 април 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
ja neznaem kade misli da pobeduva teteks so SHKENDI u trevata na stadion ! ballistet ZAKOOOOOOOOON !
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ja neznaem kade misli da pobeduva teteks so SHKENDI u trevata na stadion ! ballistet ZAKOOOOOOOOON !
:pos2::pos2::pos2::pos2: Има трева У стадионот бе??? :pos2:

Незнаем дали да се смеем или да плачем на вакви инцести.
Абе дан имате нешто плакате низ градов, не сум приметил, за да доаѓате на форумов и да јадете само гомна? Фаноој на шчендија а прв пост им е у фан клуб: ТЕТЕКС.
 
Член од
2 април 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
:pos2::pos2::pos2::pos2: Има трева У стадионот бе??? :pos2:

Незнаем дали да се смеем или да плачем на вакви инцести.
Абе дан имате нешто плакате низ градов, не сум приметил, за да доаѓате на форумов и да јадете само гомна? Фаноој на шчендија а прв пост им е у фан клуб: ТЕТЕКС.
pa da ne sakash da igrash fudbal na betonot u sporcki ? fudbal na treva se igra bee o ti neznaesh izlgeda da te uchim i toa
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
321
Поени од реакции
3
^Aбе ти дечко зошто мораш да го прљаш овој фан клуб...Иди научи да пишуваш и да збориш вратисе во 1 одделение и почни нов живот :helou:

--- надополнето ---

Овој Клечкаровски од Охирд му е брат на Николче мислам?
Незнам треба да се распрашамо и да го земемо овде :)
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
со вакви како овја погоре ли ќе се разберемо?за нив само мотиката и нека копа за тоа само ги бидува.
 
Член од
2 април 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
со вакви како овја погоре ли ќе се разберемо?за нив само мотиката и нека копа за тоа само ги бидува.
Koj be da kupova motika ?! shto ti e be OOOOooo ja ti praem zborovi za fudbal utre koga kje se ve pobedime OOOOO FORZA SHKENDIIIIIIII a ti treba da kupish na brzi patiki za da begash od stadionot OOOOO FORZAAAA OOOOO
 

DUKESSINCE1988

THE DUKE LORD
Член од
20 јануари 2011
Мислења
260
Поени од реакции
46
Koj be da kupova motika ?! shto ti e be OOOOooo ja ti praem zborovi za fudbal utre koga kje se ve pobedime OOOOO FORZA SHKENDIIIIIIII a ti treba da kupish na brzi patiki za da begash od stadionot OOOOO FORZAAAA OOOOO
ооооооо кој ти ре4е да купиш мотика ја ќе ти купим ти само треба да копаш оооооооооо:baeh::vozbud::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom