Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Матер ни ебаа на полувреме... :(
Али во NBA со Коби, се е можно :)
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
23 поени wow
дали ќе успеат лејкерс да се вратат од мртвите???
надежта последна умира.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Дечки а бе не е Коби Лејкерс, треба и другите да изиграат. Како преплашени играа првово полувреме.
Јас уште одсега можам да им ја честитам победата на Бостон, а ние шансата ќе ја бараме вгодина!
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Многу слабо
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Where the LAKERS get smacked the fuck up by the Celtics happens... and you still love them...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Katastrofa decki.Kade vi e dzvezdata?Mozebi odgodina pak ke pobara trejd:kesa:...:pos2::pos2:
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Katastrofa decki.Kade vi e dzvezdata?Mozebi odgodina pak ke pobara trejd:kesa:...:pos2::pos2:
зашто мора одма да јадеш гомна???? дали те испровоцира тебе некој со некое мислење???ама тоа ти е одма да се јадело гомна. :tapp::tapp:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
зашто мора одма да јадеш гомна???? дали те испровоцира тебе некој со некое мислење???ама тоа ти е одма да се јадело гомна. :tapp::tapp:
Ne sakav nikoj da provociram de...Da ne se prepozna vo Dzvezdata?Ne mislev natebe nemaj maka
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Ne sakav nikoj da provociram de...Da ne se prepozna vo Dzvezdata?Ne mislev natebe nemaj maka
не сакаше никого да провоцираш а идеш на фан клуб лејкерс и пишуваш провокација и се смееш?? па ако ова не е провокација јас не знам што друго е. wtf???:icon_roll
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Деца ај доста ѓурунтии, заврши сезоната, зелените трави се шампиони и готовоо.
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
У пм слаба игра на Лејкерс.. + Коби не може сам да игра против 3ца..
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Во основа целиот тим одигра под ниво во ова финале. Со оглед на тоа како играа против Јута и Сан Антонио очекував многу повеќе но тоа е. Гасол и Одом потполно разочараа со својата игра. КОби исто не беше на висина на својата задача иако беше и одлично чуван. Сепак тимот има капацитет за наредните сезони да се подобри и можеби да дојде до титула.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Се знаеше дека ќе губат ама 40 разлика бе ееј, катастрофа каков Коби каков Лејкерс ги прегазија не знаеја што ги снајде
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
У пм слаба игра на Лејкерс.. + Коби не може сам да игра против 3ца..
Ne e sam Koby.Sto e problemot?Barase All Star zasiluvanje,go dobi vo Gasol.Go pobara iskusniot play od minatoto go dobi vo Derek Fisher.
Tuka e us eden takov od porano,Lamar Odom i sto poveke saka.
Realno gledano Lakers ovaa sezona se pomegu timovite so najgolem napredok.Lani bea 8 na zapad i padnaa uste vo prvata runda od plejoff.I tokmu zatoa stignuvanjeto do ova finale e soliden rezultat zaniv i e za pozzdravuvanje i respekt...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom