Какви патики носите?

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Незнам дали има во Битола ДС ама имаш во Скопје, најефтиниот модел ти е 2300 денари и е доста квалитетен.Доста попуст има :smir:
Си купив едни од Охрид, мислев дека во Битола ќе најдам повеќе избор, ама не ни имало. Иначе си купив исти вакви (само со црни врвци):
 

DeepPurple

* Belly Fairy *
Член од
16 јануари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
10
Имам нови конверс патики. Црвенки се цели со бели врвци. Нишо посебно ама ..:pipi:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Пред некој ден купив најки main draw ...

 

Chains

империја
Член од
15 август 2006
Мислења
761
Поени од реакции
678


Да живее amazon.com i mturk!!!

Сабајлево стигнаа и се топ!
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28

Ова ми се омилените стартки,секаде ги носам.

Овие ми се купени пред еден месец,ништо посебно но се многу удобни.Инаку не носам класични спортски патики од типот на адидас,нике(иако има прекрасни модели)....само стартки и нешто измеќу патика и кондура.
Леле едвај чекам на раат да си шопингувам низ Ск,ама време кога ке најдам.Многу наскоро.


Дечки нешто слично сте сретнале некаде?
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Од вчера вакви само место бели црни се и место зелено кремасто/бело
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230

Ги купив ептен скапо не се сеќавам колку али одлични се не пропуштаат вода ова се вика паатика :) .
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
679
Поени од реакции
30
Сеа земав Adicolor Superstar II. Финташки е мењавањето ленти... Инаку си носев и уште ми се фејворит Nike Air Zoom Vapor V, иако се тенисерски.
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
116
Поени од реакции
37
Имам вакви, многу ми се свиѓаат!

 
N

n/a

Гостин
Последно сум си купил Bitsiani,за секој ден.
Максимално се удобни и лесни.
Ама никако не може да најдам еден модел на adidas од пред неколку години,оние плавите ракометарски со варена гума.
Ако некој видел или знае кај има...
Зеко купуе сместа!
 
А

Ајсшутер

Гостин
Последно сум си купил Bitsiani,за секој ден.
Максимално се удобни и лесни.
Ама никако не може да најдам еден модел на adidas од пред неколку години,оние плавите ракометарски со варена гума.
Ако некој видел или знае кај има...
Зеко купуе сместа!
Ако сакаш слика стави мислам дека се такви како што бараш високи плави баш имаше попуст во Техномаркет што е застапник за Nike 50 % попуст само број дали ќе има незнам, ова за во Велес кажувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom