Навивачки групи во Македонија

Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
А вие од каде сте бе од планината сите собрани на купче све дошле до некоа паричка сте купиле стан во Скопје (селодром) во Скопје само во маџар маало живеат правите Скопјани а вие сите други сте планинци дојдени од планинските села сте ги соблекле опинците сте облекле чевли хахаха:pos2: а за тоа како пишувам на блогот ич к*р да не ве боле јас ако сакам и на шпански ке пишувам тоа вас да не ве замара толку ај мрш неможам да се замарам со лица што се палат на ликови од цртаните
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
А вие од каде сте бе од планината сите собрани на купче све дошле до некоа паричка сте купиле стан во Скопје (селодром) во Скопје само во маџар маало живеат правите Скопјани а вие сите други сте планинци дојдени од планинските села сте ги соблекле опинците сте облекле чевли хахаха:pos2: а за тоа како пишувам на блогот ич к*р да не ве боле јас ако сакам и на шпански ке пишувам тоа вас да не ве замара толку ај мрш неможам да се замарам со лица што се палат на ликови од цртаните

Tebe sto i da ti se replicira kje bide izlisno.....
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
абее еее како маленки деца се понашате дај кажејте нешто паметно :smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
А вие од каде сте бе од планината сите собрани на купче све дошле до некоа паричка сте купиле стан во Скопје (селодром) во Скопје само во маџар маало живеат правите Скопјани а вие сите други сте планинци дојдени од планинските села сте ги соблекле опинците сте облекле чевли хахаха:pos2: а за тоа како пишувам на блогот ич к*р да не ве боле јас ако сакам и на шпански ке пишувам тоа вас да не ве замара толку ај мрш неможам да се замарам со лица што се палат на ликови од цртаните
Jas Sum Od Madzir Maalo :)
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Дај кажи дали не е така ЦПБ дали е тоа точно што го зборувам дека тоа другото се е опинок а Селодром коа шо знам е нова населба и 100% се било на опинци пред тоа па сега дошле со чевли да газат на асвалт
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Дај кажи дали не е така ЦПБ дали е тоа точно што го зборувам дека тоа другото се е опинок а Селодром коа шо знам е нова населба и 100% се било на опинци пред тоа па сега дошле со чевли да газат на асвалт
madzir maalo debar maalo i novo maalo se 3 te najstari maala vo skopje a aerodrom e izdraden pred okolu25-30 god a porano toa se bilo niva i pasista...i den denes ima ostanato od toa del....ko na primer kaj salata jane sandanski :pos2: ima mnogu hektari:pos2:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Па и се гледа со цивилизиран човек цивилизиран муабет :smir: А за тие хектарите нека си садат спанаќ и нека бидат силни како попај хахах :pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Па и се гледа со цивилизиран човек цивилизиран муабет :smir: А за тие хектарите нека си садат спанаќ и нека бидат силни како попај хахах :pos2::pos2:
moze da sadat ljuti pipercinja za pred utakmica pobrzo da begaat ...butaj u g* i begaj mn pobrzo se trcalo taka vikaat oni :D
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
moze da sadat ljuti pipercinja za pred utakmica pobrzo da begaat ...butaj u g* i begaj mn pobrzo se trcalo taka vikaat oni :D
Ретардос...така наречен стар Скопјанецу...последни три колена ми се од Скопје, поточно Дебар Маало и Универзална, така да муабетот ти пропаѓа во вода и на тебе и на оној што брат му иде во америка да шири чмарче. Ти во Маџир Маало?!? и уште се фалиш дека живееш таму, во диво градба, во колиба. Имаш ли ти имотен лист од куќата? Сите ке ве срушат таму бе, каде ке живееш после?

Се збратими со овој Фриенд а? Дуо неинтелегентико сте сега :vozbud:

Фриенд, да имаше и ти пари, и ти ке дојдеше тука, а не да го пуштате брат ти на брод да им прави свирка на црнците за да донесе некој денар за огрев.

Кога сме кај кошарката, љубители на кошарката мои...ви отворив 2 многу актуелни теми за кошарка, за Диковски судијата што му судел на малиот и за нападот на Вардар...таму има се на се 3 поста пишано...заклучок...со кошарка врска си немате, кога ке се додаде ваште т.н навивање (и за Сити Парк Гејси се однесува ова) + патењето по внимание и изгорениот локал патриотизам -> напнување по темиве само со глупости. Така да видете си кој зборува за кошарка а кој провоцира и тресе глупости.

ПС. Фриенд овој Сити Парк Бој е поглуп дури и од тебе
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Па и се гледа со цивилизиран човек цивилизиран муабет :smir: А за тие хектарите нека си садат спанаќ и нека бидат силни како попај хахах :pos2::pos2:
Тој простор кај Јане Сандански вреди 50.000.000 евра...да не речам колку целото твое село со се партали. За тој простор се тепаат сите партии и бизнисмени. А ти со лозјето што направи? Ништо оваа година Свето не ви даде добра откупна цена, па мораше бато да оди во туѓина, да сиса чоколадни, за да донесе некој денар а? Јебига, не е лесен животот
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Па тогаш зошто пишуваш на фан клуб Партизан, не си гробар :toe:
Од кога е почната сезоната резултат немате кажано на МЗТ не па за детаљи да ве праша човек.
И тоа што си ’само’ навивач не значи дека не треба да ја продискутираш играта на 10-мината за кои си пеел 40 минути, ама и вас не ви одговара тоа...
Што да ти кажам за Мзт? Не вреди да зборуваш за нашите играчи. Доколку не бевме провоцирани, никој од кај нас немаше да пише ама баш ништо на форумов, ниту да се зајаде. За кошарка сакаш муабет, ете ти две теми, со по 2 поста, а се збори за кошарка на нив. Само овде пишувате, пошто со мали исклучоци, не знаете ни чекори што се во кошарката, а камо ли бонус и такви работи
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ретардос...така наречен стар Скопјанецу...последни три колена ми се од Скопје, поточно Дебар Маало и Универзална, така да муабетот ти пропаѓа во вода и на тебе и на оној што брат му иде во америка да шири чмарче. Ти во Маџир Маало?!? и уште се фалиш дека живееш таму, во диво градба, во колиба. Имаш ли ти имотен лист од куќата? Сите ке ве срушат таму бе, каде ке живееш после?

Се збратими со овој Фриенд а? Дуо неинтелегентико сте сега :vozbud:

Фриенд, да имаше и ти пари, и ти ке дојдеше тука, а не да го пуштате брат ти на брод да им прави свирка на црнците за да донесе некој денар за огрев.

Кога сме кај кошарката, љубители на кошарката мои...ви отворив 2 многу актуелни теми за кошарка, за Диковски судијата што му судел на малиот и за нападот на Вардар...таму има се на се 3 поста пишано...заклучок...со кошарка врска си немате, кога ке се додаде ваште т.н навивање (и за Сити Парк Гејси се однесува ова) + патењето по внимание и изгорениот локал патриотизам -> напнување по темиве само со глупости. Така да видете си кој зборува за кошарка а кој провоцира и тресе глупости.

ПС. Фриенд овој Сити Парк Бој е поглуп дури и од тебе
kako 1 imam nova kukja znaci pred 2 godini ja pravev
2 rabota .eden del od madzir maalo e skroz na skroz urnbaniziran t.e. mojata ulica ..titovveleska pomini ke vidis ako sakas i da mi kazes dali ima stara kukja
kako 3 ta rabota poprvo vas ke ve srusat nego nas zasto madzir maalo ostanuva staroskopska naselba i.t.n. radikal ne se pravi tolku pameten zasto mozam da kazam deka si poglup i od friend i od mene na forumov a ne ti da zaklucuvas koj se glupi:kesa::kesa:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
kako 1 imam nova kukja znaci pred 2 godini ja pravev
2 rabota .eden del od madzir maalo e skroz na skroz urnbaniziran t.e. mojata ulica ..titovveleska pomini ke vidis ako sakas i da mi kazes dali ima stara kukja
kako 3 ta rabota poprvo vas ke ve srusat nego nas zasto madzir maalo ostanuva staroskopska naselba i.t.n. radikal ne se pravi tolku pameten zasto mozam da kazam deka si poglup i od friend i od mene na forumov a ne ti da zaklucuvas koj se glupi:kesa::kesa:
Момак, веруј ми, боље само читај. Кај тебе нема проширена реченица. Све ти се прости реченици ставени во една реченица, без почеток и крај...све глупост до глупост. Одамна сакав да ти кажам дека си неинтелегентен, ама срам ми беше. Ама еве се пресрамив сега :smir:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.592
Нема срамење од работи што се прават за негово добро,преќутувањето е непедагошки,твое е да укажеш негово е да иде кај Винце да му демантира и да го тапне по рамо :):)
Стварно Козарот и недавачот на карти се собраа од немоќ и немајкаде да се подржат...хахаха колку јадно :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom