Навивачки групи во Македонија

Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
otidovte predaleku... ne e sramota da si zemjodelec. Vas se vi smeta se sto e od skopje ne sme nie kompleksirani tuku vie.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Прво види кој кажа дека Кумани се србомани...Самиот УЛТРАС од Куманово Сити, се прогласи себеси за србоман. Никој тука не провоцира,
ние кажуваме се со факти. И немој да збориш дека скопјани кажувале дека сте бугари, кога ти и уште неколку малоумници го нарекувате Скопје албанско.

А бе Марчело Суки се изгуби нешто, го нема да тресне уште нешто да се посмееме со него. Само уште го чекам да ми одоговри на прашањата...уствари заборавив дека на нива е до 4 ај може после на сред село кога ќе им го пуштат интерентот ќе ми одговори.
Грешка си.. Скопје е македонско исто како и Струмица и Куманово :toe: никогаш не сум рекол така(дека Скопјее албанско и сл.) Кажи ми кој се тие 'неколку малоумници'? кога се регистрира на форумот целта ти е била да провоцираш првиот пост ти е провокаторски ама кога незнаеш да провоцираш не се глупирај:smir:>Зоки_Фа ова важи и за тебе што ви е толку интересно да ве навредуват а вие се глупирате цело време? fa997 пред да напишеш нешто размисли дали вреди еве типичен пример ти е постов.. Марчело Суки си заборавил дека е на нива.. сред село незнам ти што.. од кај знаеш ти он кај е моментално.. дали живее во село и дали воопшто има нива? Доста со глупостите аман!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
оти трескате се и сешто (глупости) :smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Aj use ednas povtori mi sto sakas da me prasas, ne te razbrav.
lol дефинитивно неписмени или се прават демек не разбират сакат да кажат оти ние незнаеме да говораме демек они се нај нај ... нема шо не не разбирате не не разбирајте ного ми дрема поззз
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
lol дефинитивно неписмени или се прават демек не разбират сакат да кажат оти ние незнаеме да говораме демек они се нај нај ... нема шо не не разбирате не не разбирајте ного ми дрема поззз

?????????????
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Говораме=Зборуваме

Ного МИ Дрема=Ного ми е гајле...толко си глуп да не сфатиш ?

СТРУМИЧКИ ДИЈАЛЕКТ!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Пишувајте на македонски литературен јазик..такви се правилата на форумот...струмичкиот чувајте го за друго место...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не кажуви само на нас...повекете така пишат
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Абе доста јадете гом*а за тоа дали биле србомани, дали овие биле подобри од другите,дали се користи струмички дијалект итн.

ШТО НЕ ЗБОРУВАТЕ ЗА ТОА ДАЛИ ЌЕ ИМА НАВИВАЧКА ГРУПА НА УТАКМ ИЦАТА ПРОТИВ РОМАНТИЈА ДЕНЕС И ПРОТИВ ТУРЦИЈА И ЦРНА ГОРА?
Се прашувам да не се посрамотиме на навивачки план па да нема организирана група?Не сум во Скопје, не сум во тек со настаните, а на интернет нема ништо за тоа.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Абе доста јадете гом*а за тоа дали биле србомани, дали овие биле подобри од другите,дали се користи струмички дијалект итн.

ШТО НЕ ЗБОРУВАТЕ ЗА ТОА ДАЛИ ЌЕ ИМА НАВИВАЧКА ГРУПА НА УТАКМ ИЦАТА ПРОТИВ РОМАНТИЈА ДЕНЕС И ПРОТИВ ТУРЦИЈА И ЦРНА ГОРА?
Се прашувам да не се посрамотиме на навивачки план па да нема организирана група?Не сум во Скопје, не сум во тек со настаните, а на интернет нема ништо за тоа.
jas ke ti kazam konkretno za family oficijalno ne se povikani, a mislam deka ni cpb, ostanuva za komitite sega da vidime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom