Навивачки групи во Македонија

В

Вори

Гостин
Според мене најдобра навивачка група,после навивачката група на МЗТ е Гемиџии(Гостивар),се надевам дека постарите фанови на МЗТ и Работнички знаат какво навивање имаше во Гостивар кога играа Николферт и Работнички и МЗТ,за жал оваа навивачка група сега не постои но во иднина може и ќе биде онаа старата!!!!
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
хехе се јаки деца..Абе нели е темата за најјака навивачка група..шо не си го кажате мислењето и готово.....ц ц ц
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ај цитирај го.
Христов, ке признаеш дека си кажал дека навиваш за Мзт и дека збориш лошо за Ајдуци или ке негираш? Ако признаеш, ке го измачкаме некако муабетот, ако не, ке го пуштам таков каков што е? Чекам твој одговор, да видиме дали пак ке ме наречеш лажго
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Христов, ке признаеш дека си кажал дека навиваш за Мзт и дека збориш лошо за Ајдуци или ке негираш? Ако признаеш, ке го измачкаме некако муабетот, ако не, ке го пуштам таков каков што е? Чекам твој одговор, да видиме дали пак ке ме наречеш лажго
Како прво и прво не навивам за Мзт !!!НАВИАВМ И ГО САКАМ КЛУБОТ КК СТРУМИЦА СО ЦЕЛО СРЦЕ !!!А дека зборам само лоши работи за ајдуци нема врска но јас сум реален вие сте подобри навивачи од Ајдуци...А навива за Мзт кога играше против Фени во купот тоа е точно ен негирам...И да ме нервира што во Ајдуци има мали деца,не се добро организирани и слично ...Но сепак со тек на времето се подобруваат и се подобруваат...


П.С И не величи некои работи како што ти одговара.:helou:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.493
Поени од реакции
47.595
Ајдуци “неко меџу вама није ваш’’ :):):)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Како прво и прво не навивам за Мзт !!!НАВИАВМ И ГО САКАМ КЛУБОТ КК СТРУМИЦА СО ЦЕЛО СРЦЕ !!!А дека зборам само лоши работи за ајдуци нема врска но јас сум реален вие сте подобри навивачи од Ајдуци...А навива за Мзт кога играше против Фени во купот тоа е точно ен негирам...И да ме нервира што во Ајдуци има мали деца,не се добро организирани и слично ...Но сепак со тек на времето се подобруваат и се подобруваат...


П.С И не величи некои работи како што ти одговара.:helou:
Лажам? Пак ме неркуваш лажго? За Купот? Муабетот е правен два три дена после победата на Мзт во Струмица, на почетокот од вториот дел на сезоната, многу многу пред купот. Несакам да го пратам жал ме фаќа за тебе

[FONT=&quot]04/02/2008[/FONT]

[FONT=&quot]18:56:35[/FONT]

[FONT=&quot]- •-•(yn)•-•-»•(*)•»Hristov Stole«•(*)•«-•-•(yn)•-• °º[/FONT][FONT=&quot]ღ[/FONT][FONT=&quot]º°● I(L)A˚N˚G˚E˚L˚A ●°º[/FONT][FONT=&quot]ღ[/FONT][FONT=&quot]º°[/FONT]

[FONT=&quot]Radikalche[/FONT]

[FONT=&quot]samo te molam[/FONT][FONT=&quot][/FONT]









[FONT=&quot]04/02/2008[/FONT]

[FONT=&quot]18:56:45[/FONT]

[FONT=&quot]- •-•(yn)•-•-»•(*)•»Hristov Stole«•(*)•«-•-•(yn)•-• °º[/FONT][FONT=&quot]ღ[/FONT][FONT=&quot]º°● I(L)A˚N˚G˚E˚L˚A ●°º[/FONT][FONT=&quot]ღ[/FONT][FONT=&quot]º°[/FONT]

[FONT=&quot]Radikalche[/FONT]

[FONT=&quot]nemoj ovie informacii da gi pisuvas na fan Klub Strumica:S...[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
Познато ти е?
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Bravo Hristov bravo , lice pravis prvo na ednite a posle na drugite , a gledam nesto pravis muabet za mali deca dodeka posle nekolku godini ti se uste ke grickas semki i ke ja gledas tvojata Strumica ovie mali deca koi gi spomenuvas sega ke si go trosat glasot i ke ja bodrat Strumica i ke se obiduvaat da napravat atmosvera vo salata za nekoj da ne pomisli deka e dojden na teatar a ne na kosarka.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Христов ис бастед :pos:
Друже Христов, ју гот панкд:motor:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
МЗТ мислам оти имат најзапукана навивачка група бтв ко беете у струмица со тава ОООООО беете поделени как хор едните викаат ООООооООО а другите пеет за МЗТ песни кај нас тава го нема цело време без престан да се навива...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
МЗТ мислам оти имат најзапукана навивачка група бтв ко беете у струмица со тава ОООООО беете поделени как хор едните викаат ООООооООО а другите пеет за МЗТ песни кај нас тава го нема цело време без престан да се навива...
c c c daj be imas 14 godini idi obrazuvaj se malce, ne samo da treses gluposti po forumov !!!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
МЗТ мислам оти имат најзапукана навивачка група бтв ко беете у струмица со тава ОООООО беете поделени как хор едните викаат ООООооООО а другите пеет за МЗТ песни кај нас тава го нема цело време без престан да се навива...

Томе мирен пер..те молам не се киксај...

Бев на финалето и знам што можете вие Ајдуци да направите што се пувате толку...

Водите и сите цела сала а у нешто...

Губите и сите шшшш..и ќе се избаците по 20 минути кога ќе се приближите...до противникот..

Пример:Мето го пратев скоро цел меч..ми седи у Ајдуци 1 не го видов да викне како некое педерче застанал на страна и ќути..срамота..

:wink:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
МЗТ мислам оти имат најзапукана навивачка група бтв ко беете у струмица со тава ОООООО беете поделени как хор едните викаат ООООооООО а другите пеет за МЗТ песни кај нас тава го нема цело време без престан да се навива...
ej ne go oljupuj ziti se.......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom