Најглупите прашања...

Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
Абе шо, тема по тема, јас па мислам цел форум да го делитниме, а ти Мисти... ова де Никола, шо мислиш?
Цел.. би било штета. Се приметува разлика од тема што држи,што може да се опфатат повеќе работи,учиме т.е доаѓаме до нови информации..
ОД тема што само зафаќа простор и време
 
U

UnholY

Гостин
Форумов на пример, е полн со глупи прашања.. да го земеме пример ,
нешто беше.. дали психичката или физичката болка.., и одговорот се подразбира.
ваквите теми треба да се искоренат,ЕДНОСТАВНО не се вредни,го немаат длабокото во нив,
Теми може да отвара буквално секој шо е зачленет на форумов и ако некоја тема е глупа, неинтересна и слично за тоа не е виновен форумот туку тој шо ја отворил
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
1.
-Имаш дечко?
-Не
-Зошото?

2.
Како пројде у школо?(е како пројдов де,убоо да не случајно?у школо колку сакам да идем и професорине колку сакам да ги глеам...ауф)

3.
Спиеш?(не бе лежам со затворени очи)
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
poglupo e koga ke bides so nekogo da kutis odkolk od kultura da go prasas nesto pa makar i da e nesto najglupo neli od nekade treba da se pocne muabet
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.848
Поени од реакции
11.069
Slicno kako sto kaza Desire edno od poglupite e:

Imash devojka?
Ne.
Zosto?

Dr ne mi teknuvaat sega a gi ima bajagi.
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Пошо имам 3 пирса и најглупаво ми е кога ке ме прашат..
Од дома не ти пискат ? или Как ти дадее од дома?
Ауууу ако ми пискале немаше да ги имам ...
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
1.
-Имаш дечко?
-Не
-Зошото?

2.
Како пројде у школо?(е како пројдов де,убоо да не случајно?у школо колку сакам да идем и професорине колку сакам да ги глеам...ауф)

3.
Спиеш?(не бе лежам со затворени очи)
Уште едно да додадем:

4. Што праеш? (па ме глеаш бе ебате тоа):tapp:
 
Член од
17 јуни 2007
Мислења
196
Поени од реакции
5
ova mn cesto se desava so eden komsija! ni dzvoni na domofon ke mu krene tatko mi i ovoj: doma si?
pa peer na domofon dzvonis logicno ke bide doma
 

CurvaSud_Milan

rossoner4life
Член од
21 март 2008
Мислења
622
Поени од реакции
4
Не ги прочитав сите претходни постови и незнам дали на некој му се десило нешто слично на ова шо ќе го пишам али енивеј.

Се среќавам со другар на мој братучед у Охрид, онака не се знаеме многу, и се поздравуеме и следат оние глупи прашања за кои претходно зборевме од типот шо има ново и слично, и ја му викам У ОХРИД СИ А? И онака се глеаме едно 10 секунди мене ми текнуе КАКВА ГЛУПОСТ сум кажал, и почињаме да рикаме од смеа.

Вреди да се напомене дека ова веќе никат не ми се повтори!!:icon_lol::icon_lol:
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Ме нервира коа ме прашаат: ‘‘ Кај одиш?‘‘(е зини да ти кажам, шо ти е гајле),
У школо коа ќе те прашаат школските: ‘‘Учеше?‘‘
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Најсмрт ми е онака,не ме ни знае `Кај си бе срце,што има ново?`retard:
или татко ми онака заспивам и слушам ` Маце спиеш?Види на тв што има` аууу остааај ме не ме рчкај пробувам да заспијам си викам во себе и го игнорирам.Банално прашање од некој што не го познавам добро `Кај беше до сега?Зошто мислиш така?`Мразам да објаснувам на луѓе што не ги вреднувам!!!Друга ситуација,идам по улица ме сретнува некој познаник `Еј шо праиш?Каде?!` офф!!!Има уште ама овие ми се главни и на нив ми текна во моментот!retard:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom