Фан клуб: Пелистер!

Z

ziko bt

Гостин
Утре Пелситер-Мезете во 6 сатот ке си победиме и ке ги испратиме ајродромците таму кај шо му е местото-втора лига па таму нека се курчат кај шо нема навивачи шознајш можи похрабри ке се вратат од таму оти моментално се најголеми пи*ки
и до марче модераторо свати дека НИЕ сме поим за вас неможиш да не споредиш со вас оти и во каква состојба да сме, секогаш ке бидиме класа појаки од вас:pusk:
btw не сте вредни за да се собираме со вас нема шо да ви докажваме и продолжете да се вадите со цајканите kis4ina до свите ајродромци
 

|MkD|hUnTeR

Golden Lords
Член од
15 мај 2009
Мислења
187
Поени од реакции
4
Утре Пелситер-Мезете во 6 сатот ке си победиме и ке ги испратиме ајродромците таму кај шо му е местото-втора лига па таму нека се курчат кај шо нема навивачи шознајш можи похрабри ке се вратат од таму оти моментално се најголеми пи*ки
и до марче модераторо свати дека НИЕ сме поим за вас неможиш да не споредиш со вас оти и во каква состојба да сме, секогаш ке бидиме класа појаки од вас:pusk:
btw не сте вредни за да се собираме со вас нема шо да ви докажваме и продолжете да се вадите со цајканите kis4ina до свите ајродромци

МЗТ - ново име имате ?

Мезете

ќе мезат бе , зашто да не мезат
 
Член од
17 ноември 2009
Мислења
28
Поени од реакции
1
Утре Пелситер-Мезете во 6 сатот ке си победиме и ке ги испратиме ајродромците таму кај шо му е местото-втора лига па таму нека се курчат кај шо нема навивачи шознајш можи похрабри ке се вратат од таму оти моментално се најголеми пи*ки
и до марче модераторо свати дека НИЕ сме поим за вас неможиш да не споредиш со вас оти и во каква состојба да сме, секогаш ке бидиме класа појаки од вас:pusk:
btw не сте вредни за да се собираме со вас нема шо да ви докажваме и продолжете да се вадите со цајканите kis4ina до свите ајродромци
abe nepismen ne ste edna, 10 klasi ste pojaki. Aj odi sega na sirok sokak viknete po Piskac nekoja pesna da viknete...:tapp:
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
како не сватите дека вие сте срам и брука тоа неможам да разберам...
или се праите глупи со сила или незнам што е работата

ајродромци :pos2:
 
Член од
17 ноември 2009
Мислења
28
Поени од реакции
1
видиш не си бил најглуп знајш кој се кој,и не ми треба Пискачо за да викнам една песна, сам ке си ја запеам 63:toe::bip:
ne be ne sum najglup a i kako da bidam koga postois ti! a inace kako ne ve znam be vie ste onie od koi i Grobari kopiraat... cccccc PISKACO!!! aj:salut:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
Марко модератореее,не ќе беше лошо да ги избришиш сите постови кои содржат навреди итн............:helou:
Не доаѓа ФА во Битола и крај на маубетот!!!:smir:
Причината вие самите си ја знаете и нема шо да се коментира повеќе!!!
Нема причина да се затупуваат темите за Пелистер и Мзт Скопје.
Е па сеа како сакате,ако така ви одговара вас надлежните(модератори,админи ...) да се оставаат еден куп постови кои ја спамираат темата тогаш ОК:kesa:
 
Член од
17 ноември 2009
Мислења
28
Поени од реакции
1
Марко модераторе,не ќе беше лошо да ги избришиш сите постови кои содржат навреди итн............:helou:
Не доаѓа ФА во Битола и крај на маубетот!!!:smir:
Причината вие самите си ја знаете и нема шо да се коментира повеќе!!!
Нема причина да се затупуваат темите за Пелистер и Мзт Скопје.
Е па сеа како сакате,ако така ви одговара вас надлежните(модератори,админи ...) да се оставаат еден куп постови кои ја спамираат темата тогаш ОК:kesa:
se slozuvam so tebe ama ovoj ziko kazuva picki vakvi takvi a ubavo se kaza so e pricinata za nedoagjanje na FA! :toe:
 
Z

ziko bt

Гостин
Марко модератореее,не ќе беше лошо да ги избришиш сите постови кои содржат навреди итн............:helou:
Не доаѓа ФА во Битола и крај на маубетот!!!:smir:
Причината вие самите си ја знаете и нема шо да се коментира повеќе!!!
Нема причина да се затупуваат темите за Пелистер и Мзт Скопје.
Е па сеа како сакате,ако така ви одговара вас надлежните(модератори,админи ...) да се оставаат еден куп постови кои ја спамираат темата тогаш ОК:kesa:
абе марче ке избриши кај и да е кај остава тој да му ја вреѓат фамилијата и клубчето како и да е тој почна прв да се испонашва на нивни фан клуб почна да сери и јас си напишав мое мислење и то пази не на нивна тема туку на темата на КК Пелистер не ни очеквав да се јават ајродромците ама изгледа сум згрешил
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Нема што да се брише бе, уживајте си :) ...

Ја од сеа ќе испонашвам како талентиран ајродромец кој навива за мезете:wink:
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
,што сте напраиле вие за барем да се каже дека сте “добри’’ ?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom