Heroes

Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
И што бидна сеа ке се снима ли филм за да се заврши серијата?

Значи не сум го гледал филмот,вчера симнав прва сезона.
Ваш предлог,дали да почнам да го гледам филмот оти гледам не се завршило нај нај?
 
I

Intex

Гостин
^ Не ја гледај. Правопропорционално опаѓа квалитетот на серијата. Прва сезона врв, четврта бетер од Бандини.
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
^ Не ја гледај. Правопропорционално опаѓа квалитетот на серијата. Прва сезона врв, четврта бетер од Бандини.
Ке почекам уште некое мислење па ке видам,фала за одговорот :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Вреди да се гледа за прва и втора сезона. Трета средно жалосна, а во четврта сезона има помалку акција отколку во некоја срцепарателна драма.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Ја дури сега почнувам да ја гледам серијава, уште сум на почетокот ама ми се свиѓа, интересна е и заразна, и се нервирам што секоја епизода завршува на најинтересното и после мораш да гледаш нова епизода и нова и нова :LOL:.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Ја дури сега почнувам да ја гледам серијава, уште сум на почетокот ама ми се свиѓа, интересна е и заразна, и се нервирам што секоја епизода завршува на најинтересното и после мораш да гледаш нова епизода и нова и нова :LOL:.
Не сакам да сум Баз Килингтон, ама само првата сезона е таква. После серијата преминува во тешко срање, јас тек на трета сезона се откажав.
п.с. Heroes е една од двете серии што ги имам своеволно откажано од гледање. Другата е HIMYM :гик:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не сакам да сум Баз Килингтон, ама само првата сезона е таква. После серијата преминува во тешко срање, јас тек на трета сезона се откажав.
п.с. Heroes е една од двете серии што ги имам своеволно откажано од гледање. Другата е HIMYM :гик:
Јас пак оваа и Prison Break. :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.540
Поени од реакции
33.746
И Lie to Me, кога веќе се надополнуваме. :)
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
серијава е добра според мене само на почетокот све е испомешано неможеш да сфатиш ништо ама баш ништо ... 1вата сезона уште ја гледам досега сум задоволен од серијата и од тоа што има да понуди. :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Вреди да се гледа за прва и втора сезона. Трета средно жалосна, а во четврта сезона има помалку акција отколку во некоја срцепарателна драма.
Ko му го изваде компасо од стомак на тој полицаецо беше ЕПИК. Момент ко престанав да ја гледам :D
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
146
Поени од реакции
15
Штета што ја откажаа баш беше закон, освен последната сезона беше да речам срање, ја уништија
 

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.302
Решив да ја изгледам цела Heroes, пред да почнам да ја гледам Heroes Reborn .. Мене искрено ми е ОК. Има моменти кога Mohinder Suresh и Hiro Nakamura по нерви ми одат, а некогаш и големиот патриот Nathan Petrelli, ама сакам да ја завршам. Иначе имаат и web епизоди, којшто за жал потешко се наоѓаат..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom