Гафови на "коментатори"

Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
На Сител имаше бокс Владимир Кличко и заборавив како се викаше другиот, и овој стручниов коментатор - некој наш боксер, вика: Кличко му досаѓа со предната рака.

:pos:
Абе каква предна рака. :pos2:
 
Н

'Никола'

Гостин
Јас се извинувам на убацување, ама нели е за фудбал темава? Уствари ВО фудбал спаѓа, а гледам од секакви спортови.:toe: Не ми смета мене воопшто, ама онака информативно.:)
 
Член од
7 март 2010
Мислења
201
Поени од реакции
8
Не знам дали приметифте ама цело време овој на сител на клиши го викаше жил клиши..стварно е многу неписмен.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Ма и Аршавин го викаше Жил Клиши, а и Ебуе на почеток на утакмица имаше одличен шут :)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
JUN KAREV!!!!!:nesum:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Изгледа многу го гледал Драган Николовски од А1 кога даваа англиско на А1 па и овој по него:pos2:

За Карев веќе традиција стана во Македонија. Уште во Валенсија и во Рома кога играше така го викаа коментаторите.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Леле еден во вторникот шо го слушав на радио :
Некако многу конфузно напаѓаат фудбалерите на Олимпијакос. Но и Бордо се многу конфузни во одбрана. Се на се конфузен фудбал во Франција. :toe::nesum:
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Ееееј ме изнасмеа со ова...ама случајно он малку да не е конфузен:):)
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.678
хахаа митко бербатов:pos2::pos2:
легенди се од сител
 
M

mercenary

Гостин
Оној од Алфа ми го потече со тоа "го чепна".И вчера коа играа Барса и денес формула.Да даде господ некое надарено црнчиште да го чепне од позади!!1:ija:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.318
Поени од реакции
2.846
Оној од Алфа ми го потече со тоа "го чепна".И вчера коа играа Барса и денес формула.Да даде господ некое надарено црнчиште да го чепне од позади!!1:ija:
А ова на формула 1:

Мака имаа сега фудбалерите :pos2::pos2: и вика, оп возачите на ферари:vozbud:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
67
Поени од реакции
2
а оној па јанко коа коментираше некое првенство, и играа милан против вердер... и пато дае добар гол и овој јанко: ајде гасете телевизорите, децата на спиење идеме да шетаме покрај вардар...:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom