Гафови на "коментатори"

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
а дали некој го слушна игорче коа рече шкотскиот репрезентативец БЕЛАМИ:tapp:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.403
Поени од реакции
2.491
Интер - Челзи
Уште 60 минути(секунди)до крајот на првото полувреме:kesa:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.414
Поени од реакции
6.036
а дали некој го слушна игорче коа рече шкотскиот репрезентативец БЕЛАМИ:tapp:
Го слушнавме :) а и цел натпревар викаше како бил под казна што одбил да тренира дополнително едно 5-6 пати го кажа во тек на натпреварот а ового го ставија во игра :) .





Aли овај со 60минутно продолжение фаворит ми е :).
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
104
Поени од реакции
20
Го слушнавме :) а и цел натпревар викаше како бил под казна што одбил да тренира дополнително едно 5-6 пати го кажа во тек на натпреварот а ового го ставија во игра :) .





Aли овај со 60минутно продолжение фаворит ми е :).
[FONT=&quot]Is believed to have been told to stay away from the club for three months by Roberto Mancini after an alleged confrontation between the pair at the club’s training ground on Wednesday (Feb 17). Bellamy, who would have been doubtful due to a flare-up of his long-standing knee injury, is believed to have refused to do extra training that was wanted by Mancini[FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]who decided to banned him from team.

:toe::toe::toe:[/FONT]

[/FONT]
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
"Гол на Рисе и загарантиран пласман на Рома во следната фаза... (бла бла тука зборува нешто и) добар гол на РЕЈЕС, познат е Ризе по таквите шутеви."

:pop:
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
A Hafneks (Hoefkens)?! :vozbud: Ludilooo. Sto pati go kaza na utakmicata.

A i ne mozese nikoj od Kanal 5 da nauci deka Standard e od Belgija, Salzburg od Avstrija i deka Belgijcite odat ponatamu. :toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
"Гол на Рисе и загарантиран пласман на Рома во следната фаза... (бла бла тука зборува нешто и) добар гол на РЕЈЕС, познат е Ризе по таквите шутеви."

:pop:
Да не заборавиме,на НОРВЕЖАНЕЦОТ РЕЈЕС..Мани шо Рисе не е Рејес,па ни Рејес не е од Норвешка :pos2:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Пон Рајт ФИлипс настапувал за Челзи од 2005 до 2008 МИНУТА
И Иванович ќе оди во тандем со ЧЕЛЗИ на центрaлните бековски позиции зашто Белети е десно.

Made(Told) by IgorChe
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
денес игорче имаше свој ден
малуда му подава на микле и игор вика:малуда...простете микел малуда е повреден заедно со есиен.....:tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Изгледа им здокурчи и на тие од Сител, па му ги исклучија едно време мониторите за да неможе да коментира :pos2::pos2: :tapp:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
И да видиме, фаул на Ричардс на самата линија од шеснаесетникот, да ја видиме одлуката на судијата, сантиментри се во прашање ... ( гледа репетиција каде апла пола метар е оддалеченост ) ... од повторената снимка се гледа дека сепак фаулот е направен половина метар oд шеснаесетникот, но и вака сантиметри се во прашање. :)

Режија, имам проблем со сликата, ми дава само тон но немам слика, незнам како е кај вас драги гледачи но еве, јас и вака ке се обидам некако да коментирам (по ова 5 минути владееше тишина ).
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Излеа Игорче не знае дека освен минута има и други единици за мерење на времето.

Иначе овој Зоран рече на Британија стадиумот или ми се причини само?
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Ко ќе го слушам како коментира овој Зоран ми се одмилува фудбалот у пм.:uvo:
Ко заклан зборува.:nerv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom