Фан клуб: Струмица

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Тава е најголемото ЛОЛ :kesa::kesa::kesa::kesa:

Перо Национал -----> Перо Христов :nesum::nesvest::nesvest::nesvest:

Как може да го збркаш ? ? ? Да си личат не си личат , да имат исти особини немат ....

Перо Христов е најголемото лајно шо кој и да го питаш на пато ќе го испцуе а ти тука ги бркаш :pipi:
:salut:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Тава е најголемото ЛОЛ :kesa::kesa::kesa::kesa:

Перо Национал -----> Перо Христов :nesum::nesvest::nesvest::nesvest:

Как може да го збркаш ? ? ? Да си личат не си личат , да имат исти особини немат ....

Перо Христов е најголемото лајно шо кој и да го питаш на пато ќе го испцуе а ти тука ги бркаш :pipi:
:salut:
аман и вии па зив цовек греше П.С а у последно време ного грешам незнам до со е ама такво е јбг
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ааа знам епа на Беласица спонзоро
Тимчо брат ти стварно се пореметуваш тва "жешкото" удрило тee у главата:pos: :pos: Перо Христов спонзор на Беласица :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Ти бил ли си порано на утакмица Поло Трејд ко играше знааш ли еден играч знааш ли уопште кој е Перо Христов или така тропаш тука спонзоро на Беласица :pos:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Тимчо брат ти стварно се пореметуваш тва "жешкото" удрило тee у главата:pos: :pos: Перо Христов спонзор на Беласица :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Ти бил ли си порано на утакмица Поло Трејд ко играше знааш ли еден играч знааш ли уопште кој е Перо Христов или така тропаш тука спонзоро на Беласица :pos:
де бе не ме нервири еднаш ке згрешам и право бла бла миш којзнаа шо е тава ццц
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
deneska u KFM e pratena pismena potvrda od strana na KK Strumica 2005 deka nema da igra.Tolku od proverenite informacii pred nekoj den
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Мале пукнејте аеродромци. Дека е екипата?????? Ка до први треба да кажат дали ке играат , а помина роко за регистрација на играчи, а немат никој:toe:
Значи ја ретко пишувам овде зошто гледам дека сите пишувате безвезе , ја коа ке напишам нешто значи ми е проверена и информацијата од сигурни извори , па сите што пишевте после мене сега знаете дека е точно ...
Ке започне сезоната со млад состав , а понатаму во план се 4 срби ...
Денеска во Спорт на насловна ако не сте прочитале...


Струмица ПРВОЛИГАШ,Па макар и со младинци.
Денеска требало да стигне писмено известување дека Струмица останува во 1 лига. Има и за играчите што земале исписница некои кои немаат клуб дека може да останат ... прочитете повеке.

Нек Пукнат Душманите(се знае за кој мислам).
95% Струимца нема да игра.
deneska u KFM e pratena pismena potvrda od strana na KK Strumica 2005 deka nema da igra.Tolku od proverenite informacii pred nekoj den
Само на кратко околу тоа што се се пишува по форумов и фаците во него.

Во денешен Македонски Спорт пишува дека Струмица најверојатно ќе се откаже само поради тоа што нема младинска школа. Да имаше младинска школа ќе настапела со младинци. Инаку како за информација денеска истече рокот за пријавување на странски кошаркари.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Само на кратко околу тоа што се се пишува по форумов и фаците во него.

Во денешен Македонски Спорт пишува дека Струмица најверојатно ќе се откаже само поради тоа што нема младинска школа. Да имаше младинска школа ќе настапела со младинци. Инаку како за информација денеска истече рокот за пријавување на странски кошаркари.
Ти уште го веруваш Македонски спорт ?? Па не гледаш дека за 3 дена напишаа 3 различни приказни во врска со Струмица и дека на памет пишуваат ??? Исто и пред некој ден демек за Пандев 40 000 000 од Зенит а другиот ден 9 милиони ајде бре спорт е срање ...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ти уште го веруваш Македонски спорт ?? Па не гледаш дека за 3 дена напишаа 3 различни приказни во врска со Струмица и дека на памет пишуваат ??? Исто и пред некој ден демек за Пандев 40 000 000 од Зенит а другиот ден 9 милиони ајде бре спорт е срање ...
Не кажувам ништо јас, ти кажав подобро би било да има екипа од моја гледна точка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom