Фан клуб: Струмица

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Aј жити господот што може да ти суди преведи го ова парче текст што твојот мизерен мозок го смислувал цел ден денес....Чисто и ние образованите граѓани да видиме што нашите веќе бивши конкуренти имаат да кажат...

Тоа на аватар што ти е.....Прво себеси види се па после збори за понежниот пол...

Ај сеа, позз до тебе , легни си сеа пошо утре е нов ден,ново копање,ново аргатење,нова земја што ќе ти се залепи под ноктите ...

П.С. Да се надоврзам само уште на твојава последна реченица која единствено ја разбрав од целиот пост.....

3
2
1

ААААААУУУУУУУУУУУ !!!!!!!!!!!!!!

Е ќе ни викате АААААААААААУУУУУУТ кога ве тепаме 50ска ... :kesa::kesa::kesa: Како 1 , 2 и 3 не ни ме знаеш :pos2::pos2::pos2: Така да не пишејте досадни станаате ...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Е ќе ни викате АААААААААААУУУУУУТ кога ве тепаме 50ска ... :kesa::kesa::kesa: Како 1 , 2 и 3 не ни ме знаеш :pos2::pos2::pos2: Така да не пишејте досадни станаате ...
ne e aut, tuku e auuu i ne mozete da ne tepate 50 so cvetkov i zaev :helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ne e aut, tuku e auuu i ne mozete da ne tepate 50 so cvetkov i zaev :helou:
50 не со тие ама 15-20 секако... 50 немора ја примивте веке еднаш сред скопје сред аеродром .. .2 пат ке биде понижувачки,ептен срамно.. :toe:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
50 не со тие ама 15-20 секако... 50 немора ја примивте веке еднаш сред скопје сред аеродром .. .2 пат ке биде понижувачки,ептен срамно.. :toe:

ako igrate u prva liga vie ni torus nema da go tepate!!! vidi po bolno e da izgubis doma utakmica vo posledna sekunda i toa eden razlika , a prito da vodis 19 na poluvreme :helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
иЗгубивме 1 разлика во последната секунда,не тепавте тука 1 разлика но кој отиде во финале?
Нели е болно да изгубиш 50 разлика дома ? нели е болно да немаш титула 20 години а ? знам дека боли но надевајте се.. ке стигне кога тогаш...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
иЗгубивме 1 разлика во последната секунда,не тепавте тука 1 разлика но кој отиде во финале?
Нели е болно да изгубиш 50 разлика дома ? нели е болно да немаш титула 20 години а ? знам дека боли но надевајте се.. ке стигне кога тогаш...

Нели е болно да немаш клуб ????:bip::bip::bip:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Аман бе луѓе...нели ви стана досадно се едно те исто..немаш клуб, 50 разлика пораз, немате титула,немате навивачи...стрпете се уште малку ако навистина нема клуб ќе нема ни тема...Марко..:nenene:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Аман бе луѓе...нели ви стана досадно се едно те исто..немаш клуб, 50 разлика пораз, немате титула,немате навивачи...стрпете се уште малку ако навистина нема клуб ќе нема ни тема...Марко..:nenene:
Шо бе ја ???? Ко ја да почнав па сеа да сум крив....

Врати се неколку страни назад и ќе видиш дека фино прашав со што располага Струмица во моментов и исто ќе видиш кој почна со 50-те разлика,титулата...Па нема сигурно да седам мирен и да дозволам некој да плука по нас...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Цццц..како во прво одделение ее...:pos2::pos2:Реков смирете се уште малце..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ако не сакате ние да ги спомнуваме тие 50 разлика не питувајте секојден имате ли тим имате ли тим..досадни сте .. ако има нешто ново ке бидете известени.:toe:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ако не сакате ние да ги спомнуваме тие 50 разлика не питувајте секојден имате ли тим имате ли тим..досадни сте .. ако има нешто ново ке бидете известени.:toe:

Не прашувам секој ден...Еднаш прашав и не се сеќавам дека добив конкретен одговор па затоа сеа потсетив само...

Ај сеа ќе уживаме до мини-трансфер рокот...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не прашувам секој ден...Еднаш прашав и не се сеќавам дека добив конкретен одговор па затоа сеа потсетив само...

Ај сеа ќе уживаме до мини-трансфер рокот...
Znae li nekoj koga pocnuva mini preodniot rok?Lani bese od 25 Avgust do 1 Septemvri mi se cini...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom