Фан клуб: Струмица

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Ај за Дамир не е 100% сигурно, Мицко ќе оде во Чешка како шо разберах...Еми Бошњак???
Како што знам и како што ми кажуваат Бошњак си останува уште 1 година во тимот ... мислам има договор уште 1.... а ако ме лажат тие што ми кажаа и јас ве лажам ... Позз:salut:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Како што знам и како што ми кажуваат Бошњак си останува уште 1 година во тимот ... мислам има договор уште 1.... а ако ме лажат тие што ми кажаа и јас ве лажам ... Позз:salut:
Нема договор на уште една година..Има само дадено усна согласност дека ќе остане..Нешто слично како и Дамир..А дали ќе се скучи тоа зависи од понудите кои ги добиле..ако се доволно примамливи нормално е да заминат...
Мислам дека ако си отиде Дамир и Иван е на добар пат..
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ако си отиде дамир можно е и иван да си фате патичката .... ама дај боже да останат
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
нели имало грк на проба плеј шо е работата?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ке има ного на проба па ке видаме кој ке земат ... има време не треба да се брзат
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ке има ного на проба па ке видаме кој ке земат ... има време не треба да се брзат
Немора да билдаш постове со тва шо пишаш некој шо е напишал претходно колко за совет:smir:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Aбе шо се замарате уше саа ..... ке одил нема да одил ка ке почне сезоната ке видиме кој има кој нема ...
а да прашам АЈДУЦИ ке има ли оваа сезона ? а Струмичани .... знае ли некој ?
 
V

Viktoranius

Гостин
Aбе шо се замарате уше саа ..... ке одил нема да одил ка ке почне сезоната ке видиме кој има кој нема ...
а да прашам АЈДУЦИ ке има ли оваа сезона ? а Струмичани .... знае ли некој ?
Ќе има Ајдуци без разлика каков тим ќе имаме. :helou:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Ќе има Ајдуци без разлика каков тим ќе имаме. :helou:
Епа добро ке биди оти некој на минатата сред сезона викале дека ајдуците ке се откажале незнам ти што значи само лапат на празно ... Добро е чим ке има ајдуци... ајмо СТРУМИЦА,
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Епа добро ке биди оти некој на минатата сред сезона викале дека ајдуците ке се откажале незнам ти што значи само лапат на празно ... Добро е чим ке има ајдуци... ајмо СТРУМИЦА,
па и да нема ајдуци саалта на секој натпревар кее пна до последнао место.... ама арно шом остануват АЈДУЦИТЕ верни поззззззззз :helou::helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
А кога не се биле верни ? кога се бојкотирале или нешто друго? не тресејте така глупости .. ајдуците се верни на Струмица и Беласица!
 
V

Viktoranius

Гостин
Точно, тука си во право...Они у Кавадарци и ќотек си добијаа, па саа нема да останат верни на екипата!!Струмица нема да е Струмица без Ајдуците....:helou:
Ќе останаме секак верни. Не се откажуваме, а за тај ќотек се се памте се се враќа. :helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
А така некој ако знае да каже нешто повеќе за некој нови играчи?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А така некој ако знае да каже нешто повеќе за некој нови играчи?
Томе сега за сега се преговара со неколку странци,неколку повратници и ако повратниците бараат многу пари ќе видиме....Подговоривките требаше да почнат на 14 Август,ама по се изгледа ќе почнат на 4ти.И од почетокот на подготовките едни ќе доаѓаат на проба па ако не му се допаѓаат на Власос ќе си одат па ќе доаѓаат други,а тие што од почеток Власос ќе ги види како добри ќе останат и до крајот на подготовките така да...:toe:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Томе сега за сега се преговара со неколку странци,неколку повратници и ако повратниците бараат многу пари ќе видиме....Подговоривките требаше да почнат на 14 Август,ама по се изгледа ќе почнат на 4ти.И од почетокот на подготовките едни ќе доаѓаат на проба па ако не му се допаѓаат на Власос ќе си одат па ќе доаѓаат други,а тие што од почеток Власос ќе ги види како добри ќе останат и до крајот на подготовките така да...:toe:
А Столе имаш ли некои инфо. кои се тие странци и кои се тие повратници поззззззззззз:helou::helou::helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom