Фан клуб: Струмица

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ej dete od 5 odd minatiot natprevar beh i toa so AJDUCI sal pa nikomu nisto i si navivah za Strumica i nisto paaak nikoj nisto ne mi kaza cudno mi stana so site zastanaa i site me gledaaa ama razmislih i svatih zaso me gledat odgovorot e ednostaven ubavo dete Strumicko videee hahahaha i tka da utre pak ti idam ke vi majnam rakicka i pak nisto uzivaj porasni nemas uste utakmici a i ne veruvam deka si osetil vistinsko navivanje
Da da .Ama od minatiot pat do sega se slucija nekoi raboti bace.Ali ako ti pak dojdi i pak nosisigo istiot sal.Osigurase pred dojdis u nekoa polisa
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Мале,мале немаш појма какво задоволство ке ми да победи утре Струмица и после да ве видам...Зошто јас ја научив лекцијата и никогаш повеќе пред утакмица не се силам а и нема да се силам...Само најголемо задоволство ќе ми е да си го видам Амирчето как плаче пак у Спорт...Сега само очекувам од играчите игра со срце,кога ке играат да се сетат на нас на Струмичани и да се вратат со брејк од Кавадарци и во Струмица да стане фешта.:helou:
Ti moze si a naucil lekcijata oti strumica gube od Feni sekogas u Jasmin taka da ci prodolze tradicijata i vaa vecer mislam nema so da a prekinujme pa ce vidime koj ce place i kako ci ode od salata ..Feni :tapp: Strumica :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Ќе биде лошо у Кавадарци.. ако изгубат ќе сакат да ни се одмаздат за тва шо и го направииме у сабота :)
Tva bese loso so go napraite u sabota taka da sea vi si znajte a Amir so plati 1000 evra za 1 sise Togas Strumica Timot treba da banknotira za site frleni sisinja
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Za Djurov aj da svanam gore dole e temperamenten i se isklucue na momenti ama za Jovovik nz.Covekot na mravka ne gaze
da i mene me cudi toa sto go spomnuvas bosko kako golem provokator.covekot i po priroda si e miren i stalozen a za gurov moze da zboris za toa sto on znae da se iskluce ama pak mnooogu golema rabota brka vo odbranata i za dzabe ne e reprezentativec.:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Вечерва мислам оти ке се оди на победа.. 3-тата срека е на наша страна ке видите.. јасмин ке биде освоен денеска.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе колку афтобуси ќе одат од струмива ?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Па рекоа дека ќе се оди ? :toe:


_LINK_ Закачи ли ги бе клиповите на youtube?
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Вечер ако тепаме,Фени ќе губа у Струмица!!..А шо читам Кадија бил многу разочаран од судиите и после финалето ќе си одил??!?!?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Вечер ако тепаме,Фени ќе губа у Струмица!!..А шо читам Кадија бил многу разочаран од судиите и после финалето ќе си одил??!?!?
Аха 95% Кадија после финалето си оди не од судиите општо е разочаран од Македонската кошарка...Го виде вчерашниот весник на Македониски Спорт?Он не сака вакви глупости сака КОШАРКА во вистинска смисла на зборот...Еве некни беше навредуван и од Струмичката публика он е разочаран од се и најверојатно си оди...:toe: :(:(:(:(
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Сите се разочарани од судиите..ама немам информации дека ќе си оди Кадија поради тоа(можеби поради нешто друго)..Инаку морам да кажам дека Струмица прави една грешка со судиите..наместо да им тераме инаат, треба да им се улизуваме како сите други..тогаш друга песна ќе пеат..а ние одиме контра..тоа смо предизвикува ефект на одбивност...кај пијавиците..со лиценца..
Е сега ако имаш толку еластичен врат да го свиткаш надолу тоа те прави безрбетник..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Бороооо закачи ги и дај им да ги гледат тука клиповите !!! И тај од Пепи!
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
една новост шо мош и не е толку битна ама не можех да издржам да не напишам оти пријател на Тимбата од Кавадарци му се јавил и му кажал да не шетат низ кафичите оти опасно било

за казните од по 500 евра или околу 700 долари за ЛАТОВИЧ и ПАНАЈОТ можам да кажам оти се испосерале од федерацијата, па у НБА се казнуват за коментирање на судењето ама симболично и најчесто до 5000 долари а клубовите се со стотици милиони долари буџет

а за сите шо кажуваа оти амир бил господин нема врска оти некни се покажа како голем гомнар правејќи фаци накај публиката, уствари он и не е бил ништо повеќе отколку чувар у фени у периодот од купувањето на фабриката до нејзиното рестартирање
 

Kajgana Shop

На врв Bottom