Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
sto se smees pa ako nekoj izleze od liga vie ke bidete najzaebani , nema da bidete sampioni posto ke se prekine ligata i ke se proglasi za nevazacka sezona





toa bese na sala znam deka sigurno ne e toa :helou:
И,да се преќине и да не се преќине,Фени нема да е шампион.:helou:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Таман работа...Аеродромке..:smir:

п.с.
Еве ги судиите за натпреварот со Амак..ова е еден од ретките моменти..Го нема фамозниот З.З....Со него ќе кубурат Работнички и Пелситер...
Судии: Марјан Мицевски, Тони Ангелов, Сашко Терзиевски.
Делегат: Антонио Угринов.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Таман работа...Аеродромке..:smir:

п.с.
Еве ги судиите за натпреварот со Амак..ова е еден од ретките моменти..Го нема фамозниот З.З....Со него ќе кубурат Работнички и Пелситер...
Судии: Марјан Мицевски, Тони Ангелов, Сашко Терзиевски.
Делегат: Антонио Угринов.
A zaso ne dojdele od MZT???
Znam i oti i Amir ne bil u Sirius tuku nekoj drug od Feni....
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Еј ќе има ли навивачи од ОХРИД ако знае некој нека пише ..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
A zaso ne dojdele od MZT???
Znam i oti i Amir ne bil u Sirius tuku nekoj drug od Feni....
Па нели МЗТ излезе со официјален став дека нема да присуствува на состаноците..ќе ги бојкотира..додека не се средат некои работи околу судиите,нивните одлуки и делегирањето...Ако има нешто плус Ф.А. може да не информираат повеќе...
За Амир појма немам зошто не присуствувал..сепак имале претставник на клубот..:wink:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јас,мислам дека не разбира добро македонски,затоа.:pos2:
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Hristov da te pitam nes i sakam odgovor da mi dadis inace prasanjeto e postaveno od MIKI_KAVADARCI dali Donald Kol ic ne go biva i dali ima samo leva raka.
Vide i samiot sto se moze da naprave Donald Kol i sega mislam oti treba da znais oti covekot e stvarno mnogu jak .
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Hristov da te pitam nes i sakam odgovor da mi dadis inace prasanjeto e postaveno od MIKI_KAVADARCI dali Donald Kol ic ne go biva i dali ima samo leva raka.
Vide i samiot sto se moze da naprave Donald Kol i sega mislam oti treba da znais oti covekot e stvarno mnogu jak .
Одговори,му дека Доналд Кол,никогаш не е бил а и нема да биде играч !Да има,само лева рака.И даде 1-2 тројки оти не игравме одбрана.:toe:
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
neznam so si gledal ti ama donald cole bese eden od vodacite na presvrtot.i da te potsetam koga pobedi feni u strumica toj bese eden od klucnite igraci
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Одговори,му дека Доналд Кол,никогаш не е бил а и нема да биде играч !Да има,само лева рака.И даде 1-2 тројки оти не игравме одбрана.:toe:
prvpat kaa vlegov u forumov mi ostavi vpecatok deka si najrealen i najobjektiven.ustvari ti si bil najotepan
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Што,не сум искрен бе,што не сум?Јас само го кажувам моето мислењне за КОЛ,јас така мислам:toe:

ti imas nekoe izvitopereno glediste za kosarkarite, tebe i zuco od vardar ne ti se sviga a nego go proglasuvaat na najdobar centar vo prv del
 

Kajgana Shop

На врв Bottom