Фан клуб: Струмица

Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
до скопските глуперди+педерчиња

распоредот на првенството ви е тешка непознаница, ККСТРУМИЦА-ШАМПИОНОТ игра во Битола и бидејќи нема услови да се оди таму затоа подобро е сите заедно да ја гледаме на ТВ исто како во земјите со навивачка култура и традиција
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
распоредот на првенството ви е тешка непознаница, ККСТРУМИЦА-ШАМПИОНОТ игра во Битола и бидејќи нема услови да се оди таму затоа подобро е сите заедно да ја гледаме на ТВ исто како во земјите со навивачка култура и традиција
:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Во 18:15 часот ке има пренос на утакмицата Свислион Пелистер-Струмица...
Напред СТРУМИЦА !!!!!!

п.с на мтв1 или на мтв 2 незнам поточно на која ке е .
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Да да сега прочитав на кфм на страната ке се помести колото за утре.
 
П

Паспарту

Гостин
распоредот на првенството ви е тешка непознаница, ККСТРУМИЦА-ШАМПИОНОТ игра во Битола и бидејќи нема услови да се оди таму затоа подобро е сите заедно да ја гледаме на ТВ исто како во земјите со навивачка култура и традиција
се гледа мали дека имаш нешто скандинавско во тебе...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Сити парк Бој, ако уште еднаш видам навреди кон било кого...лошо ќе е...
btw, кој тоа, читам по други теми, тепал ДЕВОЈКИ? Вистински МАЖИ, нема што!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Сити парк Бој, ако уште еднаш видам навреди кон било кого...лошо ќе е...
btw, кој тоа, читам по други теми, тепал ДЕВОЈКИ? Вистински МАЖИ, нема што!
a bi ti bilo podobro da si go predupredis tvorto drugarce kole sr mkd da ne pisuva takvi raboti moze?? pa posle da vidis koj e kriv ...kako tebe so te boli za strumica taka i mene za skopje me boli ok??
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
a bi ti bilo podobro da si go predupredis tvorto drugarce kole sr mkd da ne pisuva takvi raboti moze?? pa posle da vidis koj e kriv ...kako tebe so te boli za strumica taka i mene za skopje me boli ok??
Предупреден е, не се секирај ти за тоа, дури и повеќе од тебе...
И со ова завршува серијата офтопици.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
aha mi tekna......................jas nikad ne bi udril devojce a plus i se izviniv od moja strana IAKO ne sum ja udril posto ne se glea jas=cpb
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Натпреварот е вечер во 6 часот..и според тоа како се одвиваат работите во клубот..сигурно губиме..може и со повеќе до 10 разлика.
Денес имаше несогласувања во клубот меѓу играчите..отиде до таму што Хаџи-Василев не сакаше да отпатува за Битола..нарушен е тимскиот дух..дефинитивно пораз.
 
V

Viktoranius

Гостин
Натпреварот е вечер во 6 часот..и според тоа како се одвиваат работите во клубот..сигурно губиме..може и со повеќе до 10 разлика.
Денес имаше несогласувања во клубот меѓу играчите..отиде до таму што Хаџи-Василев не сакаше да отпатува за Битола..нарушен е тимскиот дух..дефинитивно пораз.
А зашо шо биде ?
Зашо се скарааа ?
Тууу јазк
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Што сега пак на некој му се малку парите што сака пак Хаџивасилев
Многу ги разлигавија и играчите 1ден касни плата дигат штрајк некој клубови по 3-4 месеци не земат плати кои се 10 пати помали и пак играт а овие љигљовци
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Абе една сезоза земавме титула и сега серковци се прават право ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom