Prison Break

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Толку од Бекство од Затвор до 2-ра сезона повеќе излеа не го откупиле ќе чекаат 10-ина години за да можат за без пари да ја земат :(
Изглеа и 3 ке ја прикажат,а после не,кој како се снајде,мада повекете сме снајдени со целата серија :)
 
Член од
24 февруари 2010
Мислења
60
Поени од реакции
5
Серијата е ненормална!!
Омилена серија ми е! И ке ми виде најверојатно.
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
245
Поени од реакции
12
има ли некој информации дали ке ја дадат и 3-тата сезона или да се спремам за даунлоадинг?
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
има ли некој информации дали ке ја дадат и 3-тата сезона или да се спремам за даунлоадинг?
Altair,вистинските фанови одамна ја имаат колекцијата во својата архива. Нема тука за шо да се размислува,ОДМА симнувај,ќе ти се најде за внуци да им дадеш за пример шо е вистинска серија! :smir:
 
Член од
24 февруари 2010
Мислења
60
Поени од реакции
5
Altair,вистинските фанови одамна ја имаат колекцијата во својата архива. Нема тука за шо да се размислува,ОДМА симнувај,ќе ти се најде за внуци да им дадеш за пример шо е вистинска серија! :smir:
Точно брат точно, као шо мој другар ми ги дае за ја да видам шо е серија...
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.198
Поени од реакции
27.503
дајте бе торент за симињање кој ќе ги чека Сител!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
дајте бе торент за симињање кој ќе ги чека Сител!
Торент,ама ке ти цркне нетот,околу 36 гига е цела серија :)

Му пратив на Инкогнито линкови,100 мегабајти епизода,МКВ формат,ако сакаш линкови пиши,јас ги симнувам од тие линкови епизодите и до сега се немам пожалено на квалитетот на снимката.
За превод некоја страна поназад има поставено walker girl (голема благодарност до неа) симни ги и фурај :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Торент,ама ке ти цркне нетот,околу 36 гига е цела серија :)

Му пратив на Инкогнито линкови,100 мегабајти епизода,МКВ формат,ако сакаш линкови пиши,јас ги симнувам од тие линкови епизодите и до сега се немам пожалено на квалитетот на снимката.
За превод некоја страна поназад има поставено walker girl (голема благодарност до неа) симни ги и фурај :)
Ја никаде не видов превод бе луѓе дајте ако имате на македонски за цела четврта сезона оти јас со србски превод имам ако има некој нека постави тука :)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.998
Поени од реакции
6.023
Јас и официјално и по Трет пат ја изгелав сеа.
Ме интересира која е песната која се врти на крајот од последната епизода на ПБ?
Ваљда знаете за која мислам.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
И 10 пати да ја изгледам серијата нема да ми биде досадно...
 
T

tinkerbelll

Гостин
И 10 пати да ја изгледам серијата нема да ми биде досадно...
потпис.

Јас ја изгледав во рок од 1 недела цела серија, сега чат пат пак си ја пуштам коа ми е досадно.. Вреди да се гледа и тоа многу, омилена ми е..
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Сеа само да дојде 1ви и последните 2 сезони и гледање на раат без реклами.:baeh::baeh::baeh:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Некој може да ми пуште по ПП торент за сите сезони од серијава, но со македонски превод? :toe:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Некој може да ми пуште по ПП торент за сите сезони од серијава, но со македонски превод? :toe:
Како прво, не смееш да бараш торенти од било која серија на форумов. :)

Како второ, нема врска од кој торент ќе ги симнеш епизодите, преводот може да се додаде накнадно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom