Prison Break

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Наркомании времето си летна...кај беше декември а останува уште само еден месец...дрогата полека пристигнува...А за шпекулацијата која што ја рековте,јас би сакал да е вистина со 5та сезона сигурно пак ќе се почни од некој затвор..се надевам подобар од Сона а од Фокс Ривер нема шанси бидејќи и никогаш нема и да има нешто подобро од тоа.Но тоа се засега само маабетишта...полека тензија се осеќа,гледам живнала темата па ако има некој некои трајлери за поновите епизоди или некој подетални информации слободно известувајте...позз наркоси
 
Член од
14 февруари 2009
Мислења
162
Поени од реакции
17
Искрено, првата сезона беше извонредна. Се залепив за ТВ-то и изгледав за два дена буквално цела 1ва сезона. Екстаза ,навистина одамна ме нема некоја серија така одушевено.

Втората сезона е многу добра, посебно првите 10на епизоди.

По тоа малку отапува.

Третата сезона почнав да је гледам , имам изгледано 4 епизоди.
Мислам дека е најслаба од сите три до сега.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
Луѓе сите страни ги превртев и не можам да го најдам видеото со Вент кај што врескаа Германките по него кога даваше интервју или така нешто, а знам дека некој го имаше постирано.

Ај ве молам ако има линк некој нека го стави повторно.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.977
Јас 3та штотуку ја завршив. Не сум почнал уште со 4тата.
Првата и третата ми се допаднаа повеќе, адреналинот повеќе ми се дига кога цела ситуација е напната пред бегствата.
Тензијата. Проблемите.
Доколку втората, многу ми е акција, стално бегаат, пукања, тапа ми е со толку акција.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Луѓе сите страни ги превртев и не можам да го најдам видеото со Вент кај што врескаа Германките по него кога даваше интервју или така нешто, а знам дека некој го имаше постирано.

Ај ве молам ако има линк некој нека го стави повторно.
Еве го , но видеото е избришано
Еве го видеото од настанот :)
Германкиве збеснаа од врескање
[youtube]2czl6I3XozI&feature=related[/youtube]


Затоа еве друго :))
 
Член од
30 август 2008
Мислења
83
Поени од реакции
7
Барам инфо

Бидејќи немам многу гледано од серијава на еден од сајтовите пишуваше дека и Македонија ја откупила серијата ама пишуваше Macedonian TV. Дали некој од вас поискусниве знае која тв ја купила кај нас за да ја глеам раат? Тенкс однапред :helou:
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Бидејќи немам многу гледано од серијава на еден од сајтовите пишуваше дека и Македонија ја откупила серијата ама пишуваше Macedonian TV. Дали некој од вас поискусниве знае која тв ја купила кај нас за да ја глеам раат? Тенкс однапред :helou:
не ми се верува дека ќе можеш да издржиш да дочекаш секоја недела по една нова епизода. 100%. совет: земи ја од двдтека/симнија и сл.
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Ајде децаааа, уште само 8 дена. :vozbud:
Иначе, и јас начекав на интернет дека ќе има и 5 сезона. Колку е вистина, не знам. :)
 
I

Intex

Гостин
Абе 17 април не е петок? Во петок ке се емитувааат наредните 8 епизоди или ке го сменат датумот?
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
gi ima nekoj site epizodi od site sezoni bre...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom