Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
ти со чит си фатен , па 16 бита се занемаруват
А пак јас мислам дека се дрогираш со чит сум играл..НИ демо има,само си тропаш глупости...
Кажи на кој сервер,демо па тогаш да веруваме! Без факти никој не ти верува.!
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
А пак јас мислам дека се доргираш со чит сум играл..НИ демо има,само си тропаш глупости...
Кажи на кој сервер,демо па тогаш да веруваат!
Ти си имаш досие на Кајгана.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
А пак јас мислам дека се дрогираш со чит сум играл..НИ демо има,само си тропаш глупости...
Кажи на кој сервер,демо па тогаш да веруваме! Без факти никој не ти верува.!
јас дали се дрогирам или се фиксам има други шо треба да ги интересира..

а ти сепак си читер . бај бај
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
aј ако може некој да ми даде линк за пач за цс да може да се игра на нет (некој подобар пач):salut:
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
59
Поени од реакции
3
kako se pisuvase za crooshair color?
moze za crno i za belo cl_crooshair_color????????????
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Епа ништо, само кога ке се слегне ке одиш што ти пише нешто Next, Next, I agree, Next , Finish и ке стигнеш до крај-от.
Ништо тешко.
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
downloadirav dust2 druga tekstura od fpsbanana ... i koga vleguvam mi pishuva check logs i u textot u notepad mi pisuva da go izbrisam cs_dust.wad (toa e teksturata) dali ima nekoj tekstura sto ne pravi problemi sxeto ; ili pa neka mi dade web za teksturi sto ne dava sxe error.. ?
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
downloadirav dust2 druga tekstura od fpsbanana ... i koga vleguvam mi pishuva check logs i u textot u notepad mi pisuva da go izbrisam cs_dust.wad (toa e teksturata) dali ima nekoj tekstura sto ne pravi problemi sxeto ; ili pa neka mi dade web za teksturi sto ne dava sxe error.. ?
Избриши ја на цело dd2 и влези на серверот, ќе ти се снима автомацки се’ што треба за да ја играш.
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
Избриши ја на цело dd2 и влези на серверот, ќе ти се снима автомацки се’ што треба за да ја играш.
si staiv tekstura i na train mi dava , a na dust2 so taa tekstura sto ja izvadiv nemozam da vlezam .. k ke ja izbrisam mapata i ke probam

Edit ; pak isto e ... :( ; pomos?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom