Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Корун мисли на таа опција кога ја зимаш пушката од земја, така ми стои.. :)
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Што е поентата на ника? Играм во 16бит и го убив низ смоке..и кик!! :mad:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Корун мисли на таа опција кога ја зимаш пушката од земја, така ми стои.. :)
Не бе, имам кај мене Fast Weapon Switch и можеш да го штиклираш, ама забораив дека сам си го напраив тоа :)
 
Член од
21 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Pa ti dal kick zosto na 32bit ne mozes da igras gledas preku smolk zatoa a na turnir moze i da te diskvalifikuvat zosto igras so 32 bit zatoa staj si 32 bit:P do b0nus!:)
:kesa:
 
Член од
26 март 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Kako da namestam Open GL na Couter -Strike od options nesaka mi ja vraka na Software. Napraviv reinstal na CS; Format na PC ali nesaka Do sto e problemot?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Pa ti dal kick zosto na 32bit ne mozes da igras gledas preku smolk zatoa a na turnir moze i da te diskvalifikuvat zosto igras so 32 bit zatoa staj si 32 bit:P do b0nus!:)
:kesa:
Каков пост :pos2:

Kako da namestam Open GL na Couter -Strike od options nesaka mi ja vraka na Software. Napraviv reinstal na CS; Format na PC ali nesaka Do sto e problemot?
Aaaa, за тоа треба на сервис у AMC да го носиш, они знаат што и како. Добро е што на време си напраил формат, иначе му нема спас. Сега директ у АМС, кажи им што е проблемот, и за неполни 3 дена ќе ти го попраат компјутерот.

Или па пробај инсталирај си драјвери за графичката.

Али сепак ја би го однел до АМС компјутерот.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
И јас му препорачувам исто, до АМС нека му ја летне додека му е време, после може да исчади, и ем шо ќе немаш пц, па и кантер ќе заборавиш да играш. Изгубен, уште утре у рака, и летај.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
ХАХА, прајслес.

Летаат да форматираат за еден кантер, дали од постигната брзина летајќи забораваат да инсталираат драјвери или што?
 

Daniel-PrIx

cAiR-cRew
Член од
14 јули 2008
Мислења
80
Поени од реакции
2
Pa ti dal kick zosto na 32bit ne mozes da igras gledas preku smolk zatoa a na turnir moze i da te diskvalifikuvat zosto igras so 32 bit zatoa staj si 32 bit:P do b0nus!:)
:kesa:
Lost da ne si greska nesto (na turnir moze i da te diskvalifikuvat zosto igras so 32 bit ) mesto 32 treba da stoi 16 ili go zezas deteto hahahahha
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
Lost da ne si greska nesto (na turnir moze i da te diskvalifikuvat zosto igras so 32 bit ) mesto 32 treba da stoi 16 ili go zezas deteto hahahahha
Има сервери со соодветен античит, кој ти брише недозволеното во кантерот, и ти мести 32бита. Доколку не ти подржува пцто или сличен проблем, серверот те кикнува.
На кајгана не е официјално правило 32, но е пожелно. Ако некој претерува оди на банлистата.
На турнири, cw's е oбавезно 32ка.
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
59
Поени од реакции
3
Епа тогаш ако несака никако, напрај формат, 100% ќе бива.
ej za toa so mu pisese na 077556826 pred 1 nedela za format biva fala:vozbud::smir::nesum::wink::helou:

Има сервери со соодветен античит, кој ти брише недозволеното во кантерот, и ти мести 32бита. Доколку не ти подржува пцто или сличен проблем, серверот те кикнува.
На кајгана не е официјално правило 32, но е пожелно. Ако некој претерува оди на банлистата.
На турнири, cw's е oбавезно 32ка.
a ke mi kazes od kaj da go simnam patchot v.32!?!?!?:D
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Има сервери со соодветен античит, кој ти брише недозволеното во кантерот, и ти мести 32бита. Доколку не ти подржува пцто или сличен проблем, серверот те кикнува.
На кајгана не е официјално правило 32, но е пожелно. Ако некој претерува оди на банлистата.
На турнири, cw's е oбавезно 32ка.


ЈАс играм со 16бит..-,-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom