Помош околу Counter-Strike (општо)

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.000
Ja не осекам разлика, не ми ни покажува фпс.
Тоа е кантерашки филмови.. лосс, фпс и др срања.
Нормално онлајн играње е ебаго, не е лан се да е подмачкано.


Ја има ли некој македонската кантер ?????? Може ли да ја аплоадира тој што ја има
Напрај си ја. :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.Еве што ми излегува од cs.kajgana.com :nesvest::nesvest:
Ај некој да ми даде пач за кантер 1.6?:uvo:
 

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.Еве што ми излегува од cs.kajgana.com :nesvest::nesvest:
Ај некој да ми даде пач за кантер 1.6?:uvo:
Тоа е или користиш ник на некој админ без пасс или со слот сакаш да влезеш , пробај да си сменеш никот .. :helou::helou:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Тоа е или користиш ник на некој админ без пасс или со слот сакаш да влезеш , пробај да си сменеш никот .. :helou::helou:
Или не е тоа... трето нема.:tapp:


Кога користи ник за кој нема пас вика You have no entry...
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Тоа е или користиш ник на некој админ без пасс или со слот сакаш да влезеш , пробај да си сменеш никот .. :helou::helou:
Или не е тоа... трето нема.:tapp:


Кога користи ник за кој нема пас вика You have no entry...
Проба да си сменеш ник ?? мислам оти до тоа е .. :zver: :tapp:
:nesvest:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Зошто кога ке се уклучам на серверите, и ке поиграм 2 мин, и ми укочува, горе ми пишува со црвено несто Client nesto cs. А го имам најновиот sxe client
:toe:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
Дечки ај мала помош..Вака сеа стаив нов нет овој на т-хоме шо оди 150 гб фиксен телефон дигитална телевизија..да преминам на главното иам проблем...пробувам да кренам приватен сервер го кревам се убао ама немозам да се конектирам (Пошо знам неможеше да се влезе со таа ип коа се уклучуе тоа и одам на една веб си ја глеам ип адресата праам се ја додаам на пр. 79.***.**.** не е важно додавам порт и ме зеза...пробуам со онаа кај што се средува со онаа 162.**.***.** додаам порт се ме конектира и братот мој го конектира (пошто сме на ист нет) другите неможат да влезат ?? зошто?? и има ли чаре (бтв иам од оние рутерите томсон шо одат)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.000
Зошто кога ке се уклучам на серверите, и ке поиграм 2 мин, и ми укочува, горе ми пишува со црвено несто Client nesto cs. А го имам најновиот sxe client
:toe:
Не ти е до сХе клиентот. До провајдерот ти е. Кабелнет Струмица си нели?
Јави се кажи дека неможеш да играш ти лагира и сл. и ке ти средат.
До нив е.

Дечки ај мала помош..Вака сеа стаив нов нет овој на т-хоме шо оди 150 гб фиксен телефон дигитална телевизија..да преминам на главното иам проблем...пробувам да кренам приватен сервер го кревам се убао ама немозам да се конектирам (Пошо знам неможеше да се влезе со таа ип коа се уклучуе тоа и одам на една веб си ја глеам ип адресата праам се ја додаам на пр. 79.***.**.** не е важно додавам порт и ме зеза...пробуам со онаа кај што се средува со онаа 162.**.***.** додаам порт се ме конектира и братот мој го конектира (пошто сме на ист нет) другите неможат да влезат ?? зошто?? и има ли чаре (бтв иам од оние рутерите томсон шо одат)
Прочешлај темава.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Не ти е до сХе клиентот. До провајдерот ти е. Кабелнет Струмица си нели?
Јави се кажи дека неможеш да играш ти лагира и сл. и ке ти средат.
До нив е.
Не сум на кабелнет. На оннет сум.:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom