Помош околу Counter-Strike (општо)

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
епа земи маркер и допиши .....и ваљда тоа ке е топчето
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Troll Warlord, dali tolku si glup, ili pa samo sakas da se napravis deka si glup?
Dokolku sakas pa da polnis postovi, odi u igracnica i igraj nemoj taka da se glupiras demek neznaeme sega Print kade se naoga pa dali bilo toa, glupa rabota :S

Offtopic
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
е сеа ај кој ке ми помогне...
пред 2 недели си купиф тестатура и со неа ми дадоа ЦД- драјвери нешто .. и ја инсталирав и одам да играм да играм ваграфт пресикам Ф2 и нејке да ми оклучи херојот .. излегов влегов на кантер и да правам сс срееншот не бива ми излева некој програма за ПРИНТАње ај помгонете како да ги бришам тие драјвери да можат да работат скреншот и ф2 таму .. оти сеа нешто на ф1 има ХЕЛП , ф2 NEW , ф3 OPEN ,ф4 SAVE ,ф5 REPLACE... незнам што да правам како да ги избрисал

ХЕЛП ..
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
е сеа ај кој ке ми помогне...
пред 2 недели си купиф тестатура и со неа ми дадоа ЦД- драјвери нешто .. и ја инсталирав и одам да играм да играм ваграфт пресикам Ф2 и нејке да ми оклучи херојот .. излегов влегов на кантер и да правам сс срееншот не бива ми излева некој програма за ПРИНТАње ај помгонете како да ги бришам тие драјвери да можат да работат скреншот и ф2 таму .. оти сеа нешто на ф1 има ХЕЛП , ф2 NEW , ф3 OPEN ,ф4 SAVE ,ф5 REPLACE... незнам што да правам како да ги избрисал

ХЕЛП ..
Како прво, ЗАШТО уствари си инсталирал драјвери (па баш за тастатура) кога врска немаш зашто служат???

Трето, иди си у ADD/REMOVE PROGRAMS, најди го тоа што си го инсталирал за тастатурата (би требало да се вика по името на моделот на тастатурата) и дај му UNINSTALL
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Офф топик,
Темата е за Кантер Страјк, а не за Тестатури и то...
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Како прво, ЗАШТО уствари си инсталирал драјвери (па баш за тастатура) кога врска немаш зашто служат???

Трето, иди си у ADD/REMOVE PROGRAMS, најди го тоа што си го инсталирал за тастатурата (би требало да се вика по името на моделот на тастатурата) и дај му UNINSTALL
оти сум глупав затоа инсталирав :uvo::uvo:
па пробав да го избришам .. но ај пак ке пробам ..
офф топик
џоче ако де помош за цс за скрен шутеви ....
:toe::vozbud:
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Здр... Епа вака од денес ми се појави еден проблем со цс, кога ќе пуштам схе и после играта ми сецка ненормално, а кога ке ја пуштам цс без схе си работи најнормално без проблеми...:nerv::nerv:

Се сретнал некој со ваков проблем?

е сеа ај кој ке ми помогне...
пред 2 недели си купиф тестатура и со неа ми дадоа ЦД- драјвери нешто .. и ја инсталирав и одам да играм да играм ваграфт пресикам Ф2 и нејке да ми оклучи херојот .. излегов влегов на кантер и да правам сс срееншот не бива ми излева некој програма за ПРИНТАње ај помгонете како да ги бришам тие драјвери да можат да работат скреншот и ф2 таму .. оти сеа нешто на ф1 има ХЕЛП , ф2 NEW , ф3 OPEN ,ф4 SAVE ,ф5 REPLACE... незнам што да правам како да ги избрисал

ХЕЛП ..
Еве тебе да ти помогнам, сигурно имаш DELUX тастатура? За да не ти праи така не ги бриши драјверите, само на тастатурата најди го копчето F-Lock исклучи ја таа опција и готова работа =)
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
daj kazi mi nekoj so razlika ima ovoj kanter so ovoj kanter ili isti se :salut:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
daj kazi mi nekoj so razlika ima ovoj kanter so ovoj kanter ili isti se :salut:

Condition Zero е за Single Player (има и мод за multuplayer ама тоа си е посебно), а другава кантер е таа што ја знаеш
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
ај некој ако може нека прати по ПП condition zero линк за да ја симнам....:pipi:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
фала мартинче господ да ти даде 1 приколица машки деца:)
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Condition Zero е за Single Player (има и мод за multuplayer ама тоа си е посебно), а другава кантер е таа што ја знаеш
dadada ama mozes na server da igras so toj canter coundition zero mislam ne jas go imaf ama ne mozef na server da igram i go izbrisif :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom