Секс во кола?

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Колата е посебно место :) особено во ладните денови...

п.с. колата на аватар... мрда, ама кај e шоферот :sekss:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
идете навечер кај паркингот на пмф, ваљда никој нема да се качува до горе.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Филтерна .. над Хемија Комерц фабрикава што е :D
Хахахаха баш се прашував дали ќе ја наброи некој филтерна..на 2минути од таму живеам..све кондоми и игли по земја ..Али не знаев дека у кола се ебкаат таму
 
B

BooBojan

Гостин
Зима,надвор температура околу 0.
Внатре клима до даска,топло.У позадина Антена5-Роџер Санчез.
У Голф 4 со две врати предни седишта максимално наместени нанапреди спуштени.Мераци!
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
И кај МЗТ фабриката има по тоа паркинзите за камиони тук-там по некоја кола се тресе.
Еднаш во грмушките покрај патот помеѓу прва и втора капија идам да работам ноќна смена, а од едно саксо со отворени прозори типкава вришти ко да ја колат. А ја баш у сушен период, бедови ме стегнаа.
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Хахахаха баш се прашував дали ќе ја наброи некој филтерна..на 2минути од таму живеам..све кондоми и игли по земја ..Али не знаев дека у кола се ебкаат таму

И накај езеро.


Бтв: кај живееш бе ? и ја сум тунелот , кај дервен :D
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Поинтересно е од било која соба,плажа и сл.И затворен простор,бегање амин :pos2: Само лошо е ,ќе настрадат колено,нога,то чудото на рамења шо го носиме итн.:vozbud:
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
47
Поени од реакции
13
sum imala sex vo kola i mi se dopadnalo, interesno e, iako malku neudobno.....ama posle toa vcera sto ni se desi, mislam nikogas veke nema da imam sex vo kola. Bevme so drugarka na parkingot kaj Balkanika vo park i pievme, pomina eden mlad decko i odednas se izgubi. Nie totalno zaboravivme na nego i posle 1 saat go gledame si sednal toj na trevata blisku do kolata si go izvadil i gleda vo nas, abe mornici me polazija, palenje kolata i da ne nema. Mi se vraka filmot za sex vo kola i si vikam zamisli ovoj da go vidam dodeka imam sex, lelele jezivo, definitivno nema veke sex vo kola brrr
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
sum imala sex vo kola i mi se dopadnalo, interesno e, iako malku neudobno.....ama posle toa vcera sto ni se desi, mislam nikogas veke nema da imam sex vo kola. Bevme so drugarka na parkingot kaj Balkanika vo park i pievme, pomina eden mlad decko i odednas se izgubi. Nie totalno zaboravivme na nego i posle 1 saat go gledame si sednal toj na trevata blisku do kolata si go izvadil i gleda vo nas, abe mornici me polazija, palenje kolata i da ne nema. Mi se vraka filmot za sex vo kola i si vikam zamisli ovoj da go vidam dodeka imam sex, lelele jezivo, definitivno nema veke sex vo kola brrr
hahah ama cek si imala sex u kola so drugarkati ? ili 3ka so decko i drugarkati i ti ... :) hahaha
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
sum imala sex vo kola i mi se dopadnalo, interesno e, iako malku neudobno.....ama posle toa vcera sto ni se desi, mislam nikogas veke nema da imam sex vo kola. Bevme so drugarka na parkingot kaj Balkanika vo park i pievme, pomina eden mlad decko i odednas se izgubi. Nie totalno zaboravivme na nego i posle 1 saat go gledame si sednal toj na trevata blisku do kolata si go izvadil i gleda vo nas, abe mornici me polazija, palenje kolata i da ne nema. Mi se vraka filmot za sex vo kola i si vikam zamisli ovoj da go vidam dodeka imam sex, lelele jezivo, definitivno nema veke sex vo kola brrr
Требало да го фатите со другарка ти и да го растурите .... да видиме дали ке му текне да упражњава друг пат на празно :)
 
C

cige

Гостин
И накај езеро.


Бтв: кај живееш бе ? и ја сум тунелот , кај дервен :D
Леле улавиов ќе трошам бензин до езеро. Братче има ли поарно место од игралиштето над болница. Плус тоа си го гледаш цел град како свети навечер низ шофершајбна:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom