Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.896
Поени од реакции
717
Бев за Баерн незнам зашто.Немав посебен фаворит во мечов ама сакав Баерн да победи и ептен ми се направи меракот за нив.Олич мадафака ко фантом од позади им ја собра и им го бутна во мрежа.E тоа е ѕвер :)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
На што да ти ги пратам? Не си никогаш на мсн да т***м.:baeh: (Ќе не бриши некој, чувствувам):)

Е нема.
Ivica Olic: “We can’t be conceding a stupid goal like that in the first minute, but we tried to get after them throughout the game. We were much better in the second half. A win is always better than a draw. The atmosphere was incredible. Normally I don’t hear anything when I’m playing, but I heard the support the whole time tonight. We’ll have to do just as well or better next week if we’re to make it to the semi-finals.”
Напрај исто ко што направив јас :smir: Фак мсн стаи ги на рапдишер или ова моево мегааплоад.

Иналу повелете додека не ги изгбришале од јутуб


Јас би сакал да гледам целосен хајлајтс од мечов... ма фак ит цел сакам да го гледам онака на раат па ако има некој каков било линк нека даде а ако не ќе ги мањачам канал 5 со маилови да го даваат снимка :smir: премногу беше возбудлив вака сакам на раат да си го анализирам...
 
I

InF3cTeD

Гостин
и колку да потврдам дека ние,фановите на Баерн Минхен ги доживуваме најголемите трауми приредени од екипата,уште еднаш ни приредија неверојатен меч со пресврт и неизвесност до самиот крај.
 
Н

'Никола'

Гостин
Напрај исто ко што направив јас :smir: Фак мсн стаи ги на рапдишер или ова моево мегааплоад.

Иналу повелете додека не ги изгбришале од јутуб


Јас би сакал да гледам целосен хајлајтс од мечов... ма фак ит цел сакам да го гледам онака на раат па ако има некој каков било линк нека даде а ако не ќе ги мањачам канал 5 со маилови да го даваат снимка :smir: премногу беше возбудлив вака сакам на раат да си го анализирам...
На Фрос и реков да ти ги прати, јас абер немам од тоа рапидшер и мегааплоад.:)
Леле коментаторов Олиќ, Олиќ ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ..хахахаха Ѕвер
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Ок брат јас полека но сигурно се одјавувам :helou: Ќе побарам уште маклку хајлајтс и то е то :salut: Позз и уште еднаш крши нога :salut: Па се гледаме во среда да прославиме пласман во 1/2 финале!!! :red_sharks: :fcb:
 
Н

'Никола'

Гостин
Ајде дечки, се одјавувам и јас за вечерва, за некој саат ме чека испит.:)

Уште еднаш, секоја чест до играчите за борбеноста, секоја чест за навивачите што ги бодреа на Алианц, секоја чест до судиите за одлично сработената работа, и на крај секоја чест до Македонските Баварци, кои не имаше од сите краеви на Македонија, и кои што ми ја направија најдобрата атмосфера досега што сум ја доживеал на гледање натпревар.

БАЕРН МИНХЕН
-засекогаш-
 
Член од
27 март 2007
Мислења
735
Поени од реакции
316
Со мало задоцнување зошто сега си дојдовме во Велес, али морам:
AAAAAAAAAAAAAAA.... ЛЕЛЕ КОЛКУ МИ Е УБАВООО

Поздрав до играчите на манчестер со како одеше онаа... Пари давам, злато давам, жени давам топче да видам..

Who the fuck are Man Utd?

 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
1.014
Поени од реакции
626
Дечки честито, сигурен сум дека во Англија вадите нерешено а може и победа :helou:!
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Пријателе.. Игра каква шо вчера покажаа Баерн + Робен и Швајни - Руни* = ПОЛУФИНАЛЕ за Баерн!

*А па и он да е џам ќе свитка
Такви математики никогаш ништо не значат, останвит да чекаме до среда и да ви го докажиме то!! :smir:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Пријателе.. Игра каква шо вчера покажаа Баерн + Робен и Швајни - Руни* = ПОЛУФИНАЛЕ за Баерн!

*А па и он да е џам ќе свитка
Читам и не пишував до сега ништо..Ама бидејки ве гледам дека сте многу сигурни за полуфиналето ве молам почекајте до наредната Среда да не излезе нешто друго.:helou:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.339
Ејјј Славко бил со вас кај филе .... :)

Честито победа уште кога израмнивте ми идеше на швабски крај... мислам ќе му го одземевте воздухот на судијата за да не свирне крај :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom