Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Честитки, ги пикнавте у џеб :smir:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
ОТ ќе биде меч за историја... какви што по обичај се тие кога играат Баерн и Манчестер... само мислам курбан ќе оди Бундес заради ова... во сабота ај да те видам концентрирај се на Шалке после ова вечерва и во пресрет на реваншот...
 
Н

'Никола'

Гостин
ОТ ќе биде меч за историја... какви што по обичај се тие кога играат Баерн и Манчестер... само мислам курбан ќе оди Бундес заради ова... во сабота ај да те видам концентрирај се на Шалке после ова вечерва и во пресрет на реваншот...
Абе заеби и Бундес и Покал и Интертото и Лига Европа и што ли уште не, ова е важнооо:baeh::baeh::baeh: Лига на ШАМПИОНИ
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Jas sakam trojna kruna
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Абе заеби и Бундес и Покал и Интертото и Лига Европа и што ли уште не, ова е важнооо:baeh::baeh::baeh: Лига на ШАМПИОНИ

Уште сум во gimli: мод... сега пијам чајче со мед па грлово да ми се среди... а ти може и ќе се сконцентрираш на испитот утре :smir: Крши нога брат :helou:
 

Alex_DarklorD

Der Kaiser
Член од
1 октомври 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
наградно питање до фановите на манчестер..... какво е чуството да погодиш пречка на крајот и да примиш гол у 90та+ ..........:baeh::baeh::baeh:
 
Н

'Никола'

Гостин
Уште сум во gimli: мод... сега пијам чајче со мед па грлово да ми се среди... а ти може и ќе се сконцентрираш на испитот утре :smir: Крши нога брат :helou:
Абе си го спремив јас испитот за утре немам галје. Ова вечерва ми беше додатна инспирација. Туку арно викаш дај и јас да си направам едно чајче, утре нема да можам ни А да речам.:)

Море, си ја сјебал минатана страна со сликите, еден саат ми ја отвора.:pos2: Закон се сите, е ова беа прави навивачи. Очекувам слики ОДМА. Фрос ми ги прати нејзините по мсн.
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
249
Поени од реакции
12
Одлична игра на нашите во вториот дел и заслужена победа....OLICCCC:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
наградно питање до фановите на манчестер..... какво е чуството да погодиш пречка на крајот и да примиш гол у 90та+ ..........:baeh::baeh::baeh:
Не е исто како во финалето 99 година ама сепак боли. Разликата е што има уште еден натпревар и ништо не е решено:smir:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Абе си го спремив јас испитот за утре немам галје. Ова вечерва ми беше додатна инспирација. Туку арно викаш дај и јас да си направам едно чајче, утре нема да можам ни А да речам.:)

Море, си ја сјебал минатана страна со сликите, еден саат ми ја отвора.:pos2: Закон се сите, е ова беа прави навивачи. Очекувам слики ОДМА. Фрос ми ги прати нејзините по мсн.
:salut:

Да довршам со фејс само секунда.

П.С: претходната кога ќе ја отворам мене само ми ги смалува сликите...
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Честитки за победата :smir: Не дека сум фан на Баерн, но ми се наполни душата што изгуби Манчестер...а и многу убаво изигра Баерн, се гледа дека има напредок и дека испаѓа од кризата...
 
I

InF3cTeD

Гостин
Незнам шо да кажам,овоа вечерва беше нешто неописливо,феноменално,го дигнавме студиото во воздух (на 1-1 пукнав шише со вода :pos2:).Честитки до сите баварци и до цела екипа шо бевме во емисија,мислам дека поминавме неверојатно и пред емисијата...одлично е да си баварец,а ја сум еден таков ГОРД БАВАРЕЦ :bayern::bayern:
 
Н

'Никола'

Гостин
http://www.megaupload.com/?d=GQG7XWXN

Повелете сликите :smir:

@ Никола

Ај ти прати ми ги тие од Фрос :salut:
На што да ти ги пратам? Не си никогаш на мсн да т***м.:baeh: (Ќе не бриши некој, чувствувам):)

Е нема.
Ivica Olic: “We can’t be conceding a stupid goal like that in the first minute, but we tried to get after them throughout the game. We were much better in the second half. A win is always better than a draw. The atmosphere was incredible. Normally I don’t hear anything when I’m playing, but I heard the support the whole time tonight. We’ll have to do just as well or better next week if we’re to make it to the semi-finals.”
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom