Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ти што му компонираше оди што ГРНЕ ФАЛА ТИ ЗА СЕ истетовира на срцето, ке си му пеел? Хммммм некако не ми се верува
Да,да...Да го гледаш Грне на тренинг,како се труди...Но тој подобро да отидеше во Амак отколку во Работнички..Па некни го гледам на телевизија збори за CPB ги фали незнам што незнам како...А иначе цел живот ќе му бидам благодарен на Грне...:helou:

И на Диме му пеат нешто?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
mi trgna so prasanjava.Ovaa pesnata so a peat.".....ama tebe kurot ti e mal,mislis deka si fraer prsaj ja majkata kako si pominala"ili taka nes,ZA Grncarov e ili greska slusam?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
CPB? недорасната навивачка група. Не дека имам нешто против но на таква утакмица да навредуваш сопствени играчи :tapp::tapp::tapp: ОДЕТЕ СИ ДОМА БЕ !
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Каков комплекс имаат нежниве момчиња од нас, цела утакмица пеат против нас. Уживам кога го слушам тоа, тоа е знак дека сме им оставиле длабока трага :)

Фала СРВ, уживам да ве слушам кога пеете против нас, какво значење ни давате...на ваша жал, вие никогаш нема да добиете такво внимание од нас.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ајдеее! многу погрешно ве васпитале. Ама тоа е затоа што не сте учени на патриотизам. затоа вака се понашате.
Навивај ти за кој сакаш и гледај си к*рот. Аеродромско дете неможе да навива за Работнички, и тоа на сите нека ви биде јасно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom