Фан клуб: Работнички

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
абе нека го лапнат денес 10 и не боли к.. кој ги ебе немој они ние да играме во библ да навиваат за нас
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Значи сеа коа ке игра партизан со севиља делије треба да навиваат за партизан...или интер коа игра во лига шампиони милан фановите да навиваат за интер?? Може напраив големи споредби во однос на мзт и работницки ама така испаѓа на крај
Никој не те тера де..Јас се радувам на секој успех на македонските клубови надвор од резерватот..Сепак се промовира македонската кошарка..Во ред до некаде те разбирам..ривалство си е ривалство...јас како неутрален го бирам македонскиот претставник...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Zosto ne pocnuva na sitel 3?Neli bese od 7.Eve gi gledam se zagrevaat...Izgleda od pokasno ke pocnat

SRAMNO...Od celo Skopje 700000 nemozete edna sala da napolnite od 1200 dusi.Koga ke igra Feni ke vidite kako se polni sala od 2500 dusi od 40000 luge...
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Епа да играше мзт библ ке видиш дали ке беше празна јане сандански...овие дебиливе од парк се очајни не ни требаа да се вратат мизерни се...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Епа да играше мзт библ ке видиш дали ке беше празна јане сандански...овие дебиливе од парк се очајни не ни требаа да се вратат мизерни се...
Konkretno CPB gi ima okolu 200.kako za prv natprevar toa e solidno.Govorev za opsto cela sala
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
GRNE MAJMUNE GRNE MAJMUNE...:pos2::pos2::zver:
Ajde Grne puisimi go kurot...

Komentatorot so vika NE E PRIRODNO DA SKANDIRAS SO POGRDNI ZBOROVI KON IGRAC KOJ IGRA ZA TIMOT ZA KOJ NAVIVAS :pos2::pos2:...A i Femily gi vregaa nes.Podobro ke i m bese poveke da navivaat za Rabornicki otkolku protiv Family i Grncarov
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
GRNE MAJMUNE GRNE MAJMUNE...:pos2::pos2::zver:
Ajde Grne puisimi go kurot...

Komentatorot so vika NE E PRIRODNO DA SKANDIRAS SO POGRDNI ZBOROVI KON IGRAC KOJ IGRA ZA TIMOT ZA KOJ NAVIVAS :pos2::pos2:...A i Femily gi vregaa nes.Podobro ke i m bese poveke da navivaat za Rabornicki otkolku protiv Family i Grncarov
СРВ добро прават што го пцујат Грне, ама тоа што пеат против ФА на меѓународна утакмица каде што нема врска ФА, им е глупост не видена, да не зборувам за копијата на „Многу луѓе сакале„ од нас
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Грне си го доби тоа и што го заслужуваше...Да бев и јас ќе му пеев..Ќе треба време да го прифатат навивачи на Работнички..:helou::helou:
 
Член од
22 декември 2007
Мислења
31
Поени од реакции
1
не ми се верува пробуваат нешо да ја препеат " многу луге сакале..." каква беда се :kesa::kesa::kesa:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
не ми се верува пробуваат нешо да ја препеат " многу луге сакале..." каква беда се :kesa::kesa::kesa:
Dobar e miksot de..."O Gospde veruvaj mi vo dusava Rabotnicki..."...A dali razbrav dobro ili ne ovaa godina ke ima makedonsko kosarkarsko prvenstvo na Sitel.Aj neka kaze nekoj ako go slusna Trpeto
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Овие Динамо Букурешт се бетер од Вардар :tapp::kesa:Само Кирил вреди ..:helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Грне си го доби тоа и што го заслужуваше...Да бев и јас ќе му пеев..Ќе треба време да го прифатат навивачи на Работнички..:helou::helou:
Ти што му компонираше оди што ГРНЕ ФАЛА ТИ ЗА СЕ истетовира на срцето, ке си му пеел? Хммммм некако не ми се верува
 

Kajgana Shop

На врв Bottom