- Член од
- 14 август 2018
- Мислења
- 6.681
- Поени од реакции
- 15.633
Поздрави го имењакот и прашај го дали се враќа??da ve pozdravam na kratko od budimpeshta so edna midea maskirana kako fisher nordic.
dojdovme na eden gulash kaj imenjakov pa da vidime shto ima od klimi instalirano po bel svet.
inaku greenjeto vo apartmanov e na parno pa ne znam kje ja bide li ili ne mideava shto ungarcive ja vikaat fisher
Грујоооо врати сееееее!
морав 


pa kje se vratel da ja troshi kaj nas

