Zenami masturbira

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.999
Поени од реакции
24.591
Мажи или маж и? Две различни теми :icon_lol:
Некои мажи уживаат да ги гледаат своите жени како се самозадоволуваат, но не и со дилдо, тука одма има его инпут :rolleyes:
Автоматски споено мислење:


Ами шо да ти речам, ако сама мастурбира а нејќе секс со него тогаш мигрена е одличен изговор и на крајот како ќе одржиш врска а камоли брак без секс, еве јас не знам Владе кажи ми ти.
На мажи општо. Мене лично било која жена да ја гледам како се задоволува не ми удира на его.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.777
Поени од реакции
20.007
На мажи општо. Мене лично било која жена да ја гледам како се задоволува не ми удира на его.
И својата? Со дилдо поголемо од твојот пенис?
Автоматски споено мислење:

Не иде тоа со дилдото.....замисли муж ти да го фатиш дома како растура некоја кукла?
Боље кукла него некоја жива :icon_lol:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.999
Поени од реакции
24.591
И својата? Со дилдо поголемо од твојот пенис?
Автоматски споено мислење:


Боље кукла него некоја жива :icon_lol:
Дилдото е пластика, гума. Јас сум крв и месо. Малце ќе ме замисли ако секогаш дилдото и е поинтересно него јас.
Тебе нема да те направи љубоморна или да те загрижи фактот дека маж ти / дечко ти повеќе време поминува со Десанка на порнхаб него со тебе во кревет ?
Па да биде и потрагично не гледа нешто спротивно од тебе ( црнкињи, азијки) за да се стимулира туку баш гледа физички слични или исти на тебе .
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.270
Поени од реакции
8.389
Дилдото е пластика, гума. Јас сум крв и месо. Малце ќе ме замисли ако секогаш дилдото и е поинтересно него јас.
Тебе нема да те направи љубоморна или да те загрижи фактот дека маж ти / дечко ти повеќе време поминува со Десанка на порнхаб него со тебе во кревет ?
Па да биде и потрагично не гледа нешто спротивно од тебе ( црнкињи, азијки) за да се стимулира туку баш гледа физички слични или исти на тебе .
Слабо фантазија ви работи, може сака дабл пенетрејшн жената, може замишља генг бенг, боље со дилдо или со комшијата? :cautious:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.777
Поени од реакции
20.007
Дилдото е пластика, гума. Јас сум крв и месо. Малце ќе ме замисли ако секогаш дилдото и е поинтересно него јас.
Тебе нема да те направи љубоморна или да те загрижи фактот дека маж ти / дечко ти повеќе време поминува со Десанка на порнхаб него со тебе во кревет ?
Па да биде и потрагично не гледа нешто спротивно од тебе ( црнкињи, азијки) за да се стимулира туку баш гледа физички слични или исти на тебе .
Нема време он за десанка, коски и кожа го направив човекот, може гледа slow sex, sensual once a month :icon_lol:
 
Член од
22 јуни 2024
Мислења
26
Поени од реакции
26
Зошто нудам алтернативни објаснувања?
Туго, останав стара мома :place:
Ти не нудиш ништо, затоа си сама.
Нооо тоа може да се промени за миг! Трпиш синџири и камшици?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.270
Поени од реакции
8.389
Ти не нудиш ништо, затоа си сама.
Нооо тоа може да се промени за миг! Трпиш синџири и камшици?
Само у фантазија... трпам да маам, да маам :rolleyes:
Башка нема поголем трн он од писменост. На пример сè уште :rolleyes: Имаш лектор некој неженет?
Автоматски споено мислење:

Натажена, не мажена :icon_lol:
Кај и да е ќе дигнам бело знаменце, до тука било :(
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.999
Поени од реакции
24.591
Слабо фантазија ви работи, може сака дабл пенетрејшн жената, може замишља генг бенг, боље со дилдо или со комшијата? :cautious:
Може и тој сака трисом со жена му и црнкиња, жена му и азијка. Може не со жена му (поради психички блокади) но со иста како жена му и една спротивна на неа.
Може со жена му и иста како неа. Филм може му прават 2 сестри или близначки .
Боље со десанка и фантазијата или со 2 колешки од работа или 2 курви црнкиња и азијка ? :cautious:
И вас слабо ви работи фантазијата.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.270
Поени од реакции
8.389
Може и тој сака трисом со жена му и црнкиња, жена му и азијка. Може не со жена му (поради психички блокади) но со иста како жена му и една спротивна на неа.
Може со жена му и иста како неа. Филм може му прават 2 сестри или близначки .
Боље со десанка и фантазијата или со 2 колешки од работа или 2 курви црнкиња и азијка ? :cautious:
И вас слабо ви работи фантазијата.
Десанка.

Нека крене два прста од женетиве кој било што не си го мава редовно.

Чекам :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom