Zenami masturbira

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.358
Поени од реакции
22.188
Јас не гледам ништо лошо у мастурбација, само шо е оќ коа мажи го прават тоа, а за жени одма нешто и фали, нимфо..
Generalno nema nisto losi no problem e ako mnogu cesto vo spalnata pocnuva glava da ja boli ;).
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.264
Поени од реакции
12.949
Што има врска ако си ја дркала, не го вара со некој. Може вака да направи со точак, ем ќе повежба малце, ем нејзе ќе и поможи

Screenshot_2024-08-25-23-07-34-225-edit_com.facebook.katana.jpg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.999
Поени од реакции
24.591
а за жени одма нешто и фали, нимфо..
Не, супер е за жени и треба почесто да го прават и што повеќе во присуство на мажи. Прво за да не се напнати и хистерични а второ за да ги прифатат мажите дека прават нешто нормално а не вештерски ритуали.
 
Последно уредено:

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.560
Поени од реакции
2.566
Оргазмот може да се одглуми, затоа прашав како знаеш. Пиши ми тука не во пп. Цела се тресела, добро. Понатаму.....
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.999
Поени од реакции
24.591
Оргазмот може да се одглуми, затоа прашав како знаеш. Пиши ми тука не во пп. Цела се тресела, добро. Понатаму.....
Ајде тетке охрабри го уште малце па сите заедно ќе глумиме оргазми на темава.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.777
Поени од реакции
20.006
Не, супер е за жени и треба почесто да го прават и што повеќе во присуство на мажи. Прво за да не напнати и хистерични а второ за да ги прифатат мажите дека прават нешто нормално а не вештерски ритуали.
Мажи или маж и? Две различни теми :icon_lol:
Некои мажи уживаат да ги гледаат своите жени како се самозадоволуваат, но не и со дилдо, тука одма има его инпут :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Diplomatski odgovor, nema zbor tuka (y)
Ами шо да ти речам, ако сама мастурбира а нејќе секс со него тогаш мигрена е одличен изговор и на крајот како ќе одржиш врска а камоли брак без секс, еве јас не знам Владе кажи ми ти.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.270
Поени од реакции
8.389
Zdr luge,pred edna nedela ja vidov zenami kako masturbira…i Sega sum malku zamislen zosto toa?
nie sme 10 godini vo brak i Imame seks skoro sekoj den!
Ve molam bez zafrkancii! Fala
Ич не те зафркавам, сериозно ми е прашањево.
Ти 10 години го немаш измаано?
 
Член од
22 јуни 2024
Мислења
26
Поени од реакции
26
Оргазмот може да се одглуми, затоа прашав како знаеш. Пиши ми тука не во пп. Цела се тресела, добро. Понатаму.....
Слободно глуми ми оргазам додека сум во тебе, а муж ти гледа во небо и бара НЛО.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.818
Поени од реакции
8.941
Некои мажи уживаат да ги гледаат своите жени како се самозадоволуваат, но не и со дилдо, тука одма има его инпут :rolleyes:
Не иде тоа со дилдото.....замисли муж ти да го фатиш дома како растура некоја кукла?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom