Летна олимпијада - Париз 2024

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.474
Поени од реакции
12.261
Каква Србија, какви комшии. Ќе ги пратат на фабрички ресет денеска.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.703
Поени од реакции
110.733
Абе многу побожни вие сите тука па сега ви сметала церемонијата на олимпијадата, ја сквернавеле религијата истите тие женети магариња со деца седат на форум и споделват слики од натпреварувачки, да виделе пичиња, ко пичка да немат видено, то ако, многу побожни нема шо
Ок е Стефи смири се, не е баш убаво некој да ти ја исмева религијата, особено не во време кога А да кажеш против ислам трети светски рат ќе се направи, ќе летаат глави и слично. Не може цел живот да се преќутува на вакви работи, затоа земаа толкав замав муслињата.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.862
Поени од реакции
24.284
Ок е Стефи смири се, не е баш убаво некој да ти ја исмева религијата, особено не во време кога А да кажеш против ислам трети светски рат ќе се направи, ќе летаат глави и слично. Не може цел живот да се преќутува на вакви работи, затоа земаа толкав замав муслињата.
A против хебрејство смее нешто да се рече ?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.703
Поени од реакции
110.733
A против хебрејство смее нешто да се рече ?
Па исти кур и тие, исламот го земав за пример како најпрогресивна и најсензитивна религија. Поентата е таа, дозволуваме да ни прават вакви работи и затоа е дојдена до овде работата.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.838
Поени од реакции
17.688
Ок е Стефи смири се, не е баш убаво некој да ти ја исмева религијата, особено не во време кога А да кажеш против ислам трети светски рат ќе се направи, ќе летаат глави и слично. Не може цел живот да се преќутува на вакви работи, затоа земаа толкав замав муслињата.
Не реков за тоа дека е океј, туку ми е контрадикторно некој да се возбудва за тие работи а секој ден од грев во грев влегва, ова не е насочено кон членови на форумот туку општо.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.703
Поени од реакции
110.733
Не реков за тоа дека е океј, туку ми е контрадикторно некој да се возбудва за тие работи а секој ден од грев во грев влегва, ова не е насочено кон членови на форумот туку општо.
И што има врска тоа? Па и муслињата секој ден праат гревови па први рипаат и убиваат ако се каже збор против исламот. Не сум ни ја некој којзнае каков верник, ама ова со јавно исмевање на било која религија ми пречи, особено па на мојата. А па особено пречи што е на спортски настан каде вера, потекло и националност нема или не треба да има никаква улога.
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.474
Поени од реакции
12.261
И што има врска тоа? Па и муслињата секој ден праат гревови па први рипаат и убиваат ако се каже збор против исламот. Не сум ни ја некој којзнае каков верник, ама ова со јавно исмевање на било која религија ми пречи, особено па на мојата. А па особено пречи што е на спортски настан каде вера, потекло и националност нема или не треба да има никаква улога.
Само уште поголем раздор се прави вака во општеството. Не гледам јас со вакво глупирање, исмевање и слично како придонесува за подобра еманципација на сексуланите или незнам како да ги наречам веќе карикатуриве, бидејќи од поодамна ова ја помина проблематиката околу сексуалноста на поединецот.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.417
Поени од реакции
81.782
Не реков за тоа дека е океј, туку ми е контрадикторно некој да се возбудва за тие работи а секој ден од грев во грев влегва, ова не е насочено кон членови на форумот туку општо.
Ти праиш секој ден грев? Праиш.
Сите праат понешто гревовно секој ден.

Така да, кога ќе ти кажам дека си глупа циганка апсолутно не би требало да се узбуѓуеш.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.838
Поени од реакции
17.688
Ти праиш секој ден грев? Праиш.
Сите праат понешто гревовно секој ден.

Така да, кога ќе ти кажам дека си глупа циганка апсолутно не би требало да се узбуѓуеш.
Мене не ме допира ич твоето глупо однесување, ама ич, си терам сеир со тебе и никогаш не ми ни текнало на тебе, ти си тој шо се замара со мене и насекое ме спомнуваш.

Ти си искомплексиран и во секоја тема ги спомнуваш муслиманите, ко синкир ќе реши нешто твоето пишување на форум од тастатура, еве сега Макрон те прочита и ќе превземи мерки.
Да бевте вака гласни надвор од форум можи и да имавме држава, ама во суштина сте пички
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.417
Поени од реакции
81.782
Мене не ме допира ич твоето глупо однесување, ама ич, си терам сеир со тебе и никогаш не ми ни текнало на тебе, ти си тој шо се замара со мене и насекое ме спомнуваш.

Ти си искомплексиран и во секоја тема ги спомнуваш муслиманите, ко синкир ќе реши нешто твоето пишување на форум од тастатура, еве сега Макрон те прочита и ќе превземи мерки.
Да бевте вака гласни надвор од форум можи и да имавме држава, ама во суштина сте пички
Па озбиљно, нема зашто да се љутиш циганке. Праиш грев секој ден, ерго, не може да се љутиш кога некој те вреѓа. Тоа е твојата логика, за кој курац плачеш?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.838
Поени од реакции
17.688
Па озбиљно, нема зашто да се љутиш циганке. Праиш грев секој ден, ерго, не може да се љутиш кога некој те вреѓа. Тоа е твојата логика, за кој курац плачеш?
Од кај знајш ти дали јас прам грев, дома да не ми си ?
Плус јас не кукам ти кукаш
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
178
Поени од реакции
230
Каква Србија, какви комшии. Ќе ги пратат на фабрички ресет денеска.
ne vikam ne ali ke navivam pa sho bide bide plejmejker nemaat kvaliteten srbive dobar e micic ali ne mi e toa ko teodosic on si deli asistencii zver e pregled na igra neverojaten
 

Kajgana Shop

На врв Bottom