Каде може да најдам? (Општи прашања)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.256
Поени од реакции
84.997
Каде во Скопје се продаваат знамиња?
Тоа на приземје во ГТЦ изгледа е затворено подолго време
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.579
Поени од реакции
733
Каде во Скопје се продаваат знамиња?
Тоа на приземје во ГТЦ изгледа е затворено подолго време
Повели https://www.unipres.com.mk/ фирмава изработува по твоја желба секаков тип на знамиња од било која држава и доколку сакаш со твое лого навистина ти ги препорачувам професионалци се
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.481
Поени од реакции
58.858
Види ова брате, сеа ми искочи на фб и одма ми текна на тебе.
И тоа е се што треба да знаете за мене.

Автоматски споено мислење:

Да ти ебам племето бристол пун курац ми е фб и инста со ташничиња и педерки ради тебе.
 
Последно уредено:
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.534
Поени од реакции
7.085
Abe koj ja praveshe ovaa glupava analiza se prashuvam!
bosancive ispadnaja popametni od Makedoncite!

 
Член од
25 мај 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
IMG_2246.jpeg

Здраво! Да замолам ако знае некој да продава на големо пилевина или цели гранки од коноп / канабис да ме извести со информација. Фала многу убав ден на сите
 
Член од
28 ноември 2022
Мислења
305
Поени од реакции
504
Прегледај го приврзокот 423715

Здраво! Да замолам ако знае некој да продава на големо пилевина или цели гранки од коноп / канабис да ме извести со информација. Фала многу убав ден на сите
Za taa cel, obrati se vo ,,humanitarnata organizacija,, na Zaev, Viceto i negovite. Od site ,,plantazi,, kje odvojat nesto i za tebe t.e. samo dokolku se navistina ,,humani,,.
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.298
Поени од реакции
3.215
Предлог за некоја апликација сл на notepad на пц за фаќање забелешки, со убав преглед и да можеш да делиш во различни теми
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.321
Поени од реакции
9.391
Предлог за некоја апликација сл на notepad на пц за фаќање забелешки, со убав преглед и да можеш да делиш во различни теми
imash premnogu izbor na takvi apps. ako imas microsoft office, one note ti e dobra opcija.
jas koristam / koristev evernote, mislam deka ushte moze da se koristi besplatno.

tuka imash review na nekolku aplikacii, pa vidi sho najmnogu ti odgovara
 
Член од
14 јули 2024
Мислења
105
Поени од реакции
176
Предлог за некоја апликација сл на notepad на пц за фаќање забелешки, со убав преглед и да можеш да делиш во различни теми
за на андроид телефон доколку имаш потреба ја користам ColorNote.
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.565
Поени од реакции
939
Каде можам да најдам (интерактивна) мапа каде што ќе можам да ги гледам активните пожари во Македонија?
 
Член од
20 јули 2024
Мислења
2
Поени од реакции
0
Каде има во Македонија капи како од серијата Peaky Blinders, онаа на Томи Шелби?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom