Fantasy Uefa Euro 2024 Germany

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.772
Поени од реакции
82.789
Прати некој фантази?
Ова е мој обид бр.2335412 да изиграм фантази до крај. Најголем дел ги заборавам после 2-3 кола
за жал мене ми се деси овој пат второто, никад не ми се дешава

имаат еден глуп window од неколку саата у кој можеш измени да напраиш, а ја имав обврски и забораив
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.245
Поени од реакции
5.486
за жал мене ми се деси овој пат второто, никад не ми се дешава

имаат еден глуп window од неколку саата у кој можеш измени да напраиш, а ја имав обврски и забораив
Џабе што бев на време го извадив Олмо, братот собра 6 поени
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.267
Поени од реакции
12.812
Screenshot_2024-07-07-10-06-06-397-edit_com.uefa.eurofantasy.jpg

MD5.
@dragonsky во полн налет, не сум сигурен дека можам да ти парирам следните две кола.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.367
Поени од реакции
85.272

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.367
Поени од реакции
85.272
Прегледај го приврзокот 423309

Влегуваме во финалето со голема неизвесност.
Ау јеботе како бе сум ти намалил разлика, убеден бев дека тепаш убедливо после првото полуфинале. (едит: ок, ти имаш 2 поени повеќе ова коло, ама ја сум ти намалил за два поена од последниот пост во темава? уат)

Ништо, на крај одлукта да се смета за гол за Олмо, а не автогол за Кунде може да биде разликата меѓу прво и второ место.
Ма да, Андриќ (не знам кој е) и Тони исто така ќе се надеваат на киксови.

Ќе се решава ова со капитен ваљда, ама да бев кладилница 1.25 квота давам ти дека освјаш :D
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.267
Поени од реакции
12.812
Ау јеботе како бе сум ти намалил разлика, убеден бев дека тепаш убедливо после првото полуфинале. (едит: ок, ти имаш 2 поени повеќе ова коло, ама ја сум ти намалил за два поена од последниот пост во темава? уат)

Ништо, на крај одлукта да се смета за гол за Олмо, а не автогол за Кунде може да биде разликата меѓу прво и второ место.
Ма да, Андриќ (не знам кој е) и Тони исто така ќе се надеваат на киксови.

Ќе се решава ова со капитен ваљда, ама да бев кладилница 1.25 квота давам ти дека освјаш :D
Зашо не користиш чипови?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.367
Поени од реакции
85.272
Зашо не користиш чипови?
Сега ќе користам:zloo:

...а можда и не :D

Не знам, ми немаше потреба, задоволен бев од тимот, со 2 бесплатни трансфери секое коло некако ми одговараше екипата.

Првично, тимот ми беше направен исклучиво за прво коло и планирав да користам вајлдкарта после....ама некако испаднаа работите добро и сфатив дека можам со само 2 нови трансфери пак да имам задоволувачки тим и за второ коло.
Во второ коло имав повеќе поени од трето, а од играчите што ми останаа за трето коло на сите им требаше или победа за прво место или победа за пласман, па така се уште ми работеше "aj, neka ostane, ke se najde nekad" менталитетот

И еве...уште не се најде :D
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.267
Поени од реакции
12.812
Screenshot_2024-07-15-02-54-49-445_com.uefa.eurofantasy.jpg
Дојде крајот и на нашата лига.
Целтаа ми беше топ 10, како за прв пат. На крај земав прво место хаха.
На 10то е @Dani, не можеше да го фати скринот. Другите кои сте? Освен @dragonsky и @kazioX немам идеа кои се другите во топ10.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.367
Поени од реакции
85.272
Прегледај го приврзокот 423794
Дојде крајот и на нашата лига.
Целтаа ми беше топ 10, како за прв пат. На крај земав прво место хаха.
На 10то е @Dani, не можеше да го фати скринот. Другите кои сте? Освен @dragonsky и @kazioX немам идеа кои се другите во топ10.
Тебе ти беше нокаут фазата клучна и тука веќе не можев да те стигнам. Тони цело време доминираше у групна фаза така да задоволен сум пред него што сум :D

Инаку имаше пишано пред некоја страна зошто различни никнејмови. У мојот случај, ако не се лажам беше already in use или нешто слично.
Не знам за другиве, ама акаунтов на УЕФА јас го користам и пред Кајгана чинам, па ваљда другиве исто си ги правеле акаунтиве кога прбувале различни никови или нешто слично.
На крај стварно одлуката да се препише голот на Олмо наместо автогол можеше клучна да испадне :D Вака така, по еден-два бода ти намалувам, да се играше уште 7-8 кола ќе те стигнев :D

Еден од овие во топ 10 го знам ама ај да не го докс-увам.

Тони ваљда е @Tоni , другиве не знам. Немаше некој член nasquez порано и на Кајганава? Не знам зошто ми личи познато, Ливерпулец да не беше? Не знам, ама ми изгледа познато.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.755
Поени од реакции
4.177
Немаше некој член nasquez порано и на Кајганава? Не знам зошто ми личи познато, Ливерпулец да не беше? Не знам, ама ми изгледа познато.
Јас сум тој, претходно никот ми беше nasquez23 :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom