UEFA Euro 2024 (Европско Првенство)

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.189
Поени од реакции
7.644
Зошто да не и ликвидирање пола мапка популација?
Пак одиме со victim card а?
Не подржувам геноцид, а оваа казна му е позната на црепот, традиционално такви се казните во неговата култура.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.603
Поени од реакции
20.471
Можеби најдобро нешто што би се десило на планетава земја во последниве 100 години.
А замисли на целу мушку популацију,нусиња нека ги,ке ги ребрендирамо.
Тој би бија најбољи настан у историју на човечанстфо.

Највише ке се радуе цел Балкан.
И наравно, младото бело пргаво живо суштестфо,наречено коза. :pipi:
 
Член од
5 мај 2024
Мислења
24
Поени од реакции
34
Србите најмалку имаат право да се бунат знаејќи се што нашравиле и прават низ фудбалските натпревари и надвор од него.

Последен пример им беа знамињата за Косово и скандирањата Косово-Србија на трибините против Англија.

Србоманија у акција на форумов :pos:
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.236
Поени од реакции
3.777
Зошто да не и ликвидирање пола мапка популација?
На Олимпијада може да се организира натпревар во нова дисциплина, летање дронови.

Или ако сакате може да има натпревар во пукање со калаши и бодење со ножеви, младински категории, мислам дека веќе од U7 имате спремна екипа за злато, да не зборам за веќе далеку повозрасните како U9 или U11.

Може и уште една, бегање како пичка на 200 метри со пречки, верувам дека ќе наоравите побрзо време од она на Болт.

Кога ќе ми кажеш еден Албанец или Косовар (иако не постои) познат во спорт, литература, наука, медицина, култура, ќе те частам што сакаш. Да не е растен у Звицер, Ѓермани или Љуксембург, туку прав орел од Гњилање, Елбасан, Корча, Приштина, Феризај….
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.058
Поени од реакции
84.912
Албански играч јавно со мегафон кажува навреди кон македонциве, а шконтаров над мене вика Србоманија у акција на форумов...


Па, па, па, па... :jajce:

Screenshot_20240620_135253_edit_1602998171248449.jpg
 
Член од
12 јули 2018
Мислења
1.562
Поени од реакции
5.074
Види ги бе белгијциве... не знам со кој памет дозволиле да излезе видеово у јавност. :LOL:
Кој ти е овој прием бе друже, 4 пати допре топка дур наместиш шут.

Сите црнци заедно еднаш го погодија голот, голем успех за нив.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.220
Поени од реакции
8.062
Албански играч јавно со мегафон кажува навреди кон македонциве, а шконтаров над мене вика Србоманија у акција на форумов...


Па, па, па, па... :jajce:

Прегледај го приврзокот 420992
Научиле нов збор и ај да го употребат. И по ФБ, прашуваат зошто се бунеле Македонците за Србија а не сфаќаат дека на смрдливото знаме на голема шиптарија има делови од Македонија. Тоа ти е, со коефициент на интелигенција помал од козите што ги ебат.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
2.083
Поени од реакции
2.045
Чифша Маќедон на утакмица Хрватска Албанија. Па овие се заебале и самите себе. Секогаш знаеш на што си со нив и што да очекуваш али еве овој пат ме изненадија и мене. Кај кур му текна на нас у овој момент бе, на ЕВРО игра му ебам љочката. Али тоа е таа Етник кауза. @cholismo А ти само продолжи си со поддршка на соживот и постови како на Бастијанчо.

@Bastian коментарче нешто?
за мене ова не е изненаџење....пишувам на тоа на сите теми ,само потсетувам дали е политика,спорт,....пишев и за охридскиот бурек....па нека јадат и понатаму кај МРСУЉ у чаир...кој разбра разбра
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.600
Поени од реакции
1.039
Албански играч јавно со мегафон кажува навреди кон македонциве, а шконтаров над мене вика Србоманија у акција на форумов...


Па, па, па, па... :jajce:

Прегледај го приврзокот 420992
Нема полоша комбинација од овој (под услов да е тој што мислам дека е на сликава). Ем шпон ем педер :lolzz:

Дури ни неговите не го сакаат.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.564
Поени од реакции
17.246
Не ја серете темата со глупости плис, не му давајте на значење на некоја проста раја.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
2.083
Поени од реакции
2.045
Не ја серете темата со глупости плис, не му давајте на значење на некоја проста раја.
се сложвам Проста Раја ама шо бараш да трошиш пари кај простата раја
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.860
Поени од реакции
9.126
Не ја серете темата со глупости плис, не му давајте на значење на некоја проста раја.
Така е, не ја серете темата, оставете и на дотичната да го направи тоа за вас :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom