Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.112
Поени од реакции
7.597
Увек имаат лесен распоред Сити и Скаусерите. :gjavol:
 
Член од
28 мај 2023
Мислења
157
Поени од реакции
159
Увек имаат лесен распоред Сити и Скаусерите. :gjavol:
Тоа дека се мн јаки, топ 3 клубови се во премиер, што да им се падне им е лесно.
За разлика од некои mid-table клубови каде што секоја утакмица им е неизвесна, дали играле со прв или последен, дерби им е. :ojeaa:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.112
Поени од реакции
7.597
Тоа дека се мн јаки, топ 3 клубови се во премиер, што да им се падне им е лесно.
За разлика од некои mid-table клубови каде што секоја утакмица им е неизвесна, дали играле со прв или последен, дерби им е. :ojeaa:
Се у реду то али заборави да ставиш " до сега бевме многу јаки", со Слот машината едино може вотќи да барате сега. :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.749
Јунајтед има лесен распоред исто.
Периодот кога Мареска ќе добие отказ. :LOL:
Прегледај го приврзокот 420666
Енцо Мареска отказ, Енцо Фернандез ќе побара трансфер, а Енцо Осум @enzo8 ќе бриши акаунт или ќе чека нова година со Ацид :icon_lol:
Уште не научивте дека имиња од играчи не се ставаат за никови и имиња од жени не се тетовираат :coffee:
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
557
Поени од реакции
1.808
Енцо Мареска отказ, Енцо Фернандез ќе побара трансфер, а Енцо Осум @enzo8 ќе бриши акаунт или ќе чека нова година со Ацид :icon_lol:
Уште не научивте дека имиња од играчи не се ставаат за никови и имиња од жени не се тетовираат :coffee:
Nickov mi e od Enzo Auditore od Assassins Creed 2 ama ok:D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.112
Поени од реакции
7.597
Nickov mi e od Enzo Auditore od Assassins Creed 2 ama ok:D
8ца си ставил зашто си ја свртел 8 пати а?
Чиста коинциденција што играчот го носи тој број. :D
Не кажуваме дека името на ликот е Езио Аудиторе Да Фирензе ќути си. ;)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.749
Nickov mi e od Enzo Auditore od Assassins Creed 2 ama ok:D
И да е така (а не е) исти курац прике мој. Воук баграва ќе го претворат во педер или транџа во некој римејк и тоа е тоа, пак ќе дојдиме на моето :icon_lol:
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
557
Поени од реакции
1.808
8ца си ставил зашто си ја свртел 8 пати а?
Чиста коинциденција што играчот го носи тој број. :D
Не кажуваме дека името на ликот е Езио Аудиторе Да Фирензе ќути си. ;)
8цата ми е знак за infinity, бескрајност, така се погоди, кога го направив акаунтот Енцо мислам дека играше со 6ца, Ковачиќ беше 8, не е ни битно.
Секако 8цата ќе е знак за вечната доминација на моите комради Енцовци у Челзи и знак колку титули ќе освоиме во наредните години. :cool:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.112
Поени од реакции
7.597
8цата ми е знак за infinity, бескрајност, така се погоди, кога го направив акаунтот Енцо мислам дека играше со 6ца, Ковачиќ беше 8, не е ни битно.
Секако 8цата ќе е знак за вечната доминација на моите комради Енцовци у Челзи и знак колку титули ќе освоиме во наредните години. :cool:
У поголема дилузија си од Јенкито што ви го води клубот. :D
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.232
Поени од реакции
57.027
8цата ми е знак за infinity, бескрајност, така се погоди, кога го направив акаунтот Енцо мислам дека играше со 6ца, Ковачиќ беше 8, не е ни битно.
Секако 8цата ќе е знак за вечната доминација на моите комради Енцовци у Челзи и знак колку титули ќе освоиме во наредните години. :cool:
hOT IcE не замарај. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom