Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Мислења
15.397
Поени од реакции
17.012
Па ваљда Гирона ќе убоди нешто, очекувам многу голови јас со оглед дека и Реал е ослабен во одбрана

57.702
Да ми кажуваше некој во август дека ова ќе е еден од најважните натпревари сезонава...

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.750
9.908
Немај гајле, до утакмицата ќе суспендираат уште 4-5 од Жирона онака случајно, ваљда уште тој што им носи вода остана без суспензија. Ако случајно води Жирона на полувреме, после второ ВАР најслучајно ќе направи 17-18 грешки во полза на Реал и така...релакс.

Член од
5 март 2018
Мислења
15.397
17.012
Новиот Мората има веќе 9 гола оваа сезона, на последните три натпревари има два против Алмерија, еден против Барселона и еден сега со Виљареал :rolleyes: