Нови мислења на профил

Не си ласкам, јас вистина имам смисла за хумор.
New Revaluation in mattress,
Airweave use most quality mattress made form material which is better the memory foam and adopted by millions of costumers world wide.
To revolutionize your sleeping experience at discounted price use Airweave Coupons
ДАДОВ ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТКАЗ ! ЗА кратко време повеќе нема да работам во ЦСР и ќе можам отворено да зборувам за злоупотребата на деца што се случува таму !
Злате ако можеш отвори ја темата за Исчезнати лица, бидејќи од една страна разбирам милијарда оф топици невкусни за читање, но од друга страна таа е генерална тема за сите исчезнати лица (првично отворена за случајот со Пино), а сега има случаи и за нови исчезнати лица (конкретно некое момче од Струмица), па меѓу другото служи и да се рашири гласот при вакви ситуации. Фала ти однапред.
Zdravo prijateli
Sakam da prasam dali nekoj od clenovite imal nekoj slicen problem
Se raboti za reno megane 1 1.9 dti
Pred edno 2 nedeli kako sto si bese parkirana kolata vlegov vo nea i samo verglase nikako nekjese da upali
Po nekolki pari verglanje na sila nekak Zapali a pravo ja odnesov kaj mehanicarot
Toj utvrdi deka ne e za kaj nego kolata da odam na elektricar bidejki koga vklucuvas kontakt ne idestruja do bosh
На врв Bottom