VIKICA33
Поени од реакции
100

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ДАДОВ ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТКАЗ ! ЗА кратко време повеќе нема да работам во ЦСР и ќе можам отворено да зборувам за злоупотребата на деца што се случува таму !
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom