Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
5.028
Поени од реакции
11.026
...де бре све нешто изгорено посакувате, кај нас ги има пљот, не мора од далеку да чекате! :D
замисли легната гола во кревет и те чека, а ти во темница низ собата ја бараш не можеш да ја видиш, а ти кажуваш виц и веднаш ја наоѓаш, зашто? :LOL:
(од белите заби што ќе се смее во темница) :vozbud:
Розе боја светка и во темница
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.670
Искрено не пратам ексју ништо сем курави на инста, али која е и каква е оваа Ана Радулович мајкооооо. Денес би ја испоштувал приписно.

Некоја водителка била па затоа ваљда испунува критериуми за у темава.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.334
Поени од реакции
8.894
Искрено не пратам ексју ништо сем курави на инста, али која е и каква е оваа Ана Радулович мајкооооо. Денес би ја испоштувал приписно.

Некоја водителка била па затоа ваљда испунува критериуми за у темава.
дај слика да ја видам дали вреди да се ебе со мене
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.300
Поени од реакции
25.569
Паднал од скала, го изгребал рамото и ги испрљал фармерките па сега дома ќе му серат.
Вистински репер за убавина.
Bad boy.
 

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.806
Поени од реакции
6.377
Ама ви е кршливо егото. :ROFLMAO: И шо ако го постирала? Ај ако не една за мажи една за жени тема да отвориме. После ко Арапине во градој да се поделиме.

Со Скај Фереира би водел љубов. Има разлика.
Америчка убавица (португалско потекло).



5e13a821422ee.jpg
 
Последно уредено:

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.461
Поени од реакции
7.900
...е не вакво гревче ќе го жвакме, метро и жилет и со бубулици како гради, секој со своето и што му парира, :kafence:
Оууу... чедо божје Бијонс, вакви работи пишување, јок. Зендеја е 175 цм висока, и е најпопрекрасна. Јас би ја земал за жена одма.
Тити-фак ми е омилена активност у кревет, ама за Зендеја спремен сум да се откажам од тоа.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.300
Поени од реакции
25.569
Оууу... чедо божје Бијонс, вакви работи пишување, јок. Зендеја е 175 цм висока, и е најпопрекрасна. Јас би ја земал за жена одма.
Тити-фак ми е омилена активност у кревет, ама за Зендеја спремен сум да се откажам од тоа.
Покушава мене да ме трола ама слабо нешто и иде.
Редовно јаде дислајк (или тажно по ново) од Џонтра.

New Kajgana achievement completed : Every post disliked by @Джонтра Вохохолта
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.469
Поени од реакции
37.281
Оууу... чедо божје Бијонс, вакви работи пишување, јок. Зендеја е 175 цм висока, и е најпопрекрасна. Јас би ја земал за жена одма.Тити-фак ми е омилена активност у кревет, ама за Зендеја спремен сум да се откажам од тоа.
...поточно 174 см, не е некоја висина, вака на фотос ми изгледа жгољава и ниска, а тоа што би ја зел веднаш за жена не е репер дека е „Уауу“, разни фетиши си сакате, тоа е ваш вкус, па редно е и мене да ми го оставите вкусот кон „Greyston Holt “, мене не ми е криво за вашиот вкус, не знам зошто вас ви е криво за мојот вкус? :toe:

ice_screenshot_20211119-184818.jpeg ice_screenshot_20211119-185037.jpeg

:love:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.461
Поени од реакции
7.900
...поточно 174 см, не е некоја висина, вака на фотос ми изгледа жгољава и ниска, а тоа што би ја зел веднаш за жена не е репер дека е „Уауу“, разни фетиши си сакате, тоа е ваш вкус, па редно е и мене да ми го оставите вкусот кон „Greyston Holt “, мене не ми е криво за вашиот вкус, не знам зошто вас ви е криво за мојот вкус? :toe:
Зендеја обично глуми некои такви ликови, нежни, кршливи, можеби затоа имаш добиено таков впечаток.
А ова со Грејстон, те тролаат. Таман си е дечкото.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom