Xplore TV MK (A1) - IPTV - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Ф

Флеш

Гостин
Кога сме веќе офт. Имав стремио, го избришав, знае да бафира во среде филм.
Тивимејт платен, може да се редат листи колку ти душа сака. Јас сум цел живот во пиратерија, а веројатно и поголем дел од членовите.
Прегледај го приврзокот 394970

Нема што нема од филмови и серии.
Оффсекси

Додека биде членарина +15 и +50 евра за игра base story ,нек си ебат матер . Пиратерија е фер и засекогаш.
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Кога сме веќе офт. Имав стремио, го избришав, знае да бафира во среде филм.
Тивимејт платен, може да се редат листи колку ти душа сака. Јас сум цел живот во пиратерија, а веројатно и поголем дел од членовите.
Прегледај го приврзокот 394970

Нема што нема од филмови и серии.
Стремио глави доколку има малку даватели на конкретниот торент, најчесто ако гледаш некој постар филм или серија. Во спротивно супер си работи.
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Jas od ovoj link
https://torrentio.strem.fun/configure
si instalirav Torrentio za Stremio so tie settingsi sto si se staveni ne sum nisto menjal za site filmovi naogja torrent super mi e
Тој адон мора посебно да се инсталира затоа што го нема на листата. И тој всушност ги влече филмовите останатото се само листи.
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.150
Поени од реакции
510
Тој адон мора посебно да се инсталира затоа што го нема на листата. И тој всушност ги влече филмовите останатото се само листи.
Predtoa go imaa na pocetok ama sega ne nesmee da go ima na listata bidejki torrentite se nezakonski
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Predtoa go imaa na pocetok ama sega ne nesmee da go ima na listata bidejki torrentite se nezakonski
Инаку сите серии и филмови супер си работат, нормално доколку има даватели на конкретниот торент што сакаш да го гледаш исто како да го спушташ торентот. Инаку супер е особено за нови серии затоа што е поврзан со преводи а сериите на Нетфликс си имаат вградени преводи.
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.150
Поени од реакции
510
Инаку сите серии и филмови супер си работат, нормално доколку има даватели на конкретниот торент што сакаш да го гледаш исто како да го спушташ торентот. Инаку супер е особено за нови серии затоа што е поврзан со преводи а сериите на Нетфликс си имаат вградени преводи.
Cudna rabota sto taka besprekorno raboti a e free, ipak netflix i hbo max za nisto ne gi menjam
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.150
Поени од реакции
510
Respekt za A1 sto nudat Xplore Tv za 299 den mesecno predobar izbor na kanali i vrakjanje nanazad
 
Член од
14 август 2010
Мислења
805
Поени од реакции
517
Nema vis gledanje site kanali free a1 napravile kakov paket imas skluceno za tv takov ke ti bide i za a1 explore
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.919
Поени од реакции
8.060
Nema vis gledanje site kanali free a1 napravile kakov paket imas skluceno za tv takov ke ti bide i za a1 explore
Куров направиле да му го зачукам и ова го расипале... На каналите за кои е платена претплата на Xplore вика дека не се претплатени.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
805
Поени од реакции
517
Куров направиле да му го зачукам и ова го расипале... На каналите за кои е платена претплата на Xplore вика дека не се претплатени.
Javise u kontakt ventar ke te odjavat od tamu i pak posle 15 min ke se konektiras i ke gi imas kanalite na koi si pretplaten na tv
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.441
Поени од реакции
7.893
Nema vis gledanje site kanali free a1 napravile kakov paket imas skluceno za tv takov ke ti bide i za a1 explore
Вака треба и на Телеком да биде мислам со MagenraTV GO. Што претплата имаш на MaxTV/MagentaTV ресивер така ќе биде и на апликацијата.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.919
Поени од реакции
8.060
Javise u kontakt ventar ke te odjavat od tamu i pak posle 15 min ke se konektiras i ke gi imas kanalite na koi si pretplaten na tv
Се јавив на 1234 и ми кажаа дека без разлика на што сум претплатен, на апликација ќе може само 60 канали да се гледаат...
 
Член од
14 август 2010
Мислења
805
Поени од реакции
517
Се јавив на 1234 и ми кажаа дека без разлика на што сум претплатен, на апликација ќе може само 60 канали да се гледаат...
Neznam zasto jas koga se javiv me odjavija i mi kazaa sto paket imas na tv toa ke imas i na aplikacijata i yocno e taka ppsle proveriv site kanali sto gi imam na tv gi imam i na aplikacijata e sega jbg si gledav hbo bez pari ama sega nema toa....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom