Xbox360 гејмери

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Сега месец Ноември излегува нов dashboard, да не мавнат и со него заштита па да даваме пари повторно. :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Па не знам, не верувам пак да има прејака заштита бидејќи ова беше "тоа", XGD3-то не е мала работа. Верувам следното ќе биде апдејт чисто да се фатат сите со XGD3 и да се банираат од лајв.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ја не сум му направил кај драган НИШТО откако го зедов, веќе 3-та година ахаха. Заштедувам 3-4000 денари :) го носам наредна прилика.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ја не сум му направил кај драган НИШТО откако го зедов, веќе 3-та година ахаха. Заштедувам 3-4000 денари :) го носам наредна прилика.
И јас откако го земав, за AP 2.5 имаше некои игри ама истите за PC искочија, па немав гајле. Ама сега Gears 3 и Forza 4 и RAGE (на пц може и ќе ми ја фати асално:))...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
И јас откако го земав, за AP 2.5 имаше некои игри ама истите за PC искочија, па немав гајле. Ама сега Gears 3 и Forza 4 и RAGE (на пц може и ќе ми ја фати асално:))...
Исто исто сега мора да се прави како што излегуваат сега игри НИКОГАШ вака не било :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Леле, ја утре идам и ГИРС 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ја симнав и сеа чекам и предам =) Ајде крајот на една феноменална добра трилогија.
П.С. Мац ако случајно си ја уклучил Гирс 3 , ке дојдам до кај тебе и кје те скољам! Пошо многу ми ги сереше кецот и 2ката , така да не губи време и на 3ката =)
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Оп оп, ми го флешуваа денес, сеа ќе си пичам fifa и gears :D
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Леле, ја утре идам и ГИРС 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ја симнав и сеа чекам и предам =) Ајде крајот на една феноменална добра трилогија.
П.С. Мац ако случајно си ја уклучил Гирс 3 , ке дојдам до кај тебе и кје те скољам! Пошо многу ми ги сереше кецот и 2ката , така да не губи време и на 3ката =)
Зарем мислиш дека стварно би завршиле? Очекувај Gears of War 4 со xbox 720 :)
--- надополнето: Oct 5, 2011 5:12 PM ---
САМО ЗА Ко-ОП иначе срање игра!!! ТРОЛОЛОЛОЛОЛ
А не брат грешка си :)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.893
Да бе и јас треба да го флешовам а мака ми е до СК да идам..Дајте добар торент за ПЕС12. Се отепав од барање неможам нигде да најдам некој асолен..
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Да бе и јас треба да го флешовам а мака ми е до СК да идам..Дајте добар торент за ПЕС12. Се отепав од барање неможам нигде да најдам некој асолен..
Немаш англиска верзија почекај 14ти. Иначе Конзолата ти е НТСЦ или ПАЛ? За НТСЦ има само Шпански и Германски за ПАЛ само Германски и Француски, многу тешко ама и Италијански и Грчи се наоѓа :)
--- надополнето: Oct 5, 2011 5:44 PM ---
Супер што излезе LT+ 2.0, јас не се брзам, ќе почекам малку, и онака моментално само PES 12 играм, а би флешувал само за Rage i Forza 4, GoW ми е тиња игра
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.893
Немаш англиска верзија почекај 14ти. Иначе Конзолата ти е НТСЦ или ПАЛ? За НТСЦ има само Шпански и Германски за ПАЛ само Германски и Француски, многу тешко ама и Италијански и Грчи се наоѓа :)
--- надополнето: Oct 5, 2011 5:44 PM ---
Супер што излезе LT+ 2.0, јас не се брзам, ќе почекам малку, и онака моментално само PES 12 играм, а би флешувал само за Rage i Forza 4, GoW ми е тиња игра
Ќе почекаме тогаш до 14. Иначе ПАЛ ми е конзолата :)
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
edno prasanje...Dali ke mozam da ja igram fifa 12 na xbox slim..hakiran mi ama da ne treba uste plus nesto da se hakuva ? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom